Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B09AE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    OLIEFILTER

    Productnummer: P550942
    ART: P550942 / EAN: 0742330189948

    DONALDSON
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 13,20
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4009026033463
    Productnummer OC 236
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 10,24

    EAN code 4009026076002
    Productnummer OC 261
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 10,45

    EAN code 4054224800102
    Productnummer 180010
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 6,70

    EAN code 4027816331407
    Productnummer 33140
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 6,81

    EAN code 3165143332863
    Productnummer 0 451 103 351
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 7,03

    EAN code 3165141043570
    Productnummer 0 451 103 004
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 9,58

    EAN code 4011558709402
    Productnummer W 920
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 11,11

    EAN code 4011558710903
    Productnummer W 930
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 9,52

    EAN code 5294512100173
    Productnummer SP-816
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 10,18

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 116440603000
    FIAT 1930327
    FIAT A730X6714GA
    VOLVO 6231459
    VOLVO 8614752
    VOLVO EH6231459
    FORD 1498020
    FORD A700X6714GA
    FORD A730X6714GA
    IVECO 620751
    IVECO 7701029279
    MAN 30100071001
    RENAULT TRUCKS 27701008326
    RENAULT TRUCKS 27701008698
    RENAULT TRUCKS 5000044487
    RENAULT TRUCKS 6005019758
    RENAULT TRUCKS 6005019759
    RENAULT TRUCKS 6005019762
    RENAULT TRUCKS 7701008326
    RENAULT TRUCKS 7701008698
    RENAULT TRUCKS 7701023168
    RENAULT TRUCKS 7701029278
    RENAULT TRUCKS 7701029279
    RENAULT TRUCKS 7701349151
    HITACHI 1930327
    LINDE 0009830606
    JOHN DEERE AT177223
    DEUTZ 06501613
    DEUTZ 605411880001
    DEUTZ 605411880003
    DEUTZ 605417880001
    DEUTZ 605417880003
    KUBOTA 1540232090
    KUBOTA 154232090
    BOMAG 05727381
    CLAAS 660576
    CLAAS 6605760
    CLAAS 7701029279
    DEMAG 03003477
    DEMAG 10654074
    ZETTELMEYER 0021382204
    ZETTELMEYER 2138220
    ZETTELMEYER 21382204
    ZETTELMEYER 238220
    ZETOR 0021382204
    FENDT F120203310170
    FENDT F139215310010
    FENDT F25020009102
    MASSEY FERGUSON 162042M1
    MASSEY FERGUSON 1620482M1
    MWM 12272454
    MWM 605411880003
    MWM 605417880001
    MWM 605417880003
    SAME 244191400
    DRESSER 3059434R91
    DRESSER 3132023R92
    DRESSER 3132183R91
    HYSTER 2021461
    KOMATSU 03003477
    KOMATSU 10654074
    KOMATSU 3003477
    SULLAIR 01798
    SULLAIR 02235
    SULLAIR 07926
    MANITOU 129010
    MANITOU 135000
    MANITOU 26514
    NEW HOLLAND A730X6714GA
    DEUTZ-FAHR 12153174
    FIATALLIS 1930327
    TEREX 103892
    TEREX 918266
    MCCORMICK D062845
    FURUKAWA 3059434R91
    FURUKAWA 3132023R92
    FURUKAWA 3132183R91
    LOSENHAUSEN 0499950336
    HAMM 2514965018
    VME 6231459
    VME EH6231459
    WEICHAI Z20070010
    EUCLID 6231459
    EUCLID EH6231459
    lister petter 32821600
    Usage nummers
    P550942
    368
    368 - DONALDSON OFF ROAD
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047024848689
    Productnummer 0 986 357 252
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $38.09

    Op voorraad

    EAN code 4029416013967
    Productnummer J1311020
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    $9.61

    EAN code 5050694030437
    Productnummer HJ-S46B24R
    Merk YUASA
    Prijs incl. btw.
    $216.86

    EAN code 4027816478133
    Productnummer 47813
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $61.94

    Op voorraad

    EAN code 4047026011067
    Productnummer 0 092 TE0 888
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $424.69

    EAN code 4059923006329
    Productnummer 318 323
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $55.85

    EAN code 0742330037492
    Productnummer P551603
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    $21.96

    EAN code 8718042316523
    Productnummer 48385
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $97.16

    EAN code 5904608005168
    Productnummer OM 516
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $5.80

    EAN code 4028977621345
    Productnummer 539018
    Merk TRW Engine Component
    Prijs incl. btw.
    $9.85

    Oil Filter

    De OLIEFILTER (P550942) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1