Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    81A94
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    OLIEFILTER

    Productnummer: P552819
    ART: P552819 / EAN: 0742330038833

    DONALDSON
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 15,46
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5904608006479
    Productnummer OP 647
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 6,12

    EAN code 5294512100562
    Productnummer SP-856
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 10,72

    EAN code 4011558719203
    Productnummer W 940/5
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 11,35

    EAN code 4011558850302
    Productnummer WD 940/2
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 26,73

    EAN code 8013097040165
    Productnummer S 7600 R
    Merk SOFIMA
    Prijs incl. btw.
    € 6,51

    EAN code 4009026029091
    Productnummer OC 54
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 15,14

    EAN code 4009026010914
    Productnummer OC 27
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 13,88

    EAN code 5904608006578
    Productnummer OP 657
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 13,75

    EAN code 4011558712501
    Productnummer W 940/18
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 9,75

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI 3064050300
    MITSUBISHI 3444022100
    MITSUBISHI 492500
    MITSUBISHI FP100074
    FIAT 1173481
    FIAT 1174418
    FIAT 1902135
    FIAT 252031
    FORD 5000861
    FORD 9576P552819
    FORD A730X6731A1A
    MERCEDES-BENZ 971238001
    DAEWOO L141099
    IVECO 1174418
    LAMBORGHINI 1505914
    MAN 6750358596
    PORSCHE 91110775400
    PORSCHE 91110776400
    PORSCHE 91610775400
    PORSCHE 93010776400
    PORSCHE 93010776401
    RENAULT TRUCKS 5001846636
    RENAULT TRUCKS 6005019739
    RENAULT TRUCKS 6005019753
    LINDE 9830627
    LINDE T707014017
    DEUTZ A1H14123
    DEUTZ BO150157510
    KUBOTA 6002116230
    BOBCAT 4119775B
    BOMAG 1160024
    BOMAG 20608940
    BOMAG 5715464
    LIEBHERR 7020038
    LIEBHERR A1H4123
    CLAAS 116002
    CLAAS 591913
    DEMAG 5500774
    ZETTELMEYER A1H4123
    ZETTELMEYER MU7512
    ZETOR TB93407505
    KRAMER 451140001
    KRAMER A1H4123
    FENDT F245203010020
    MASSEY FERGUSON 971238001
    MWM 605411880009
    POCLAIN 1350576
    POCLAIN S1350576
    CLARK 1160024
    CLARK 844213
    JCB 32915500
    JCB 46030802
    ATLAS COPCO 1160024
    ATLAS COPCO 12028495
    ATLAS COPCO 132360025
    ATLAS COPCO 2900535100
    ATLAS COPCO 9709001100
    ATLAS COPCO 97125401203
    ATLAS COPCO 9724508664
    ATLAS COPCO A1H4123
    CATERPILLAR 3064050300
    CATERPILLAR 3I1263
    CATERPILLAR 5W5887
    CATERPILLAR 5W5887N
    CATERPILLAR 9Y4474
    KOMATSU 6002115214
    KOMATSU 6002115240
    KOMATSU 6002115241
    KOMATSU 6002115242
    KOMATSU 6002115242E
    KOMATSU 6002116230
    KOMATSU 6002116630
    KOMATSU 6902115242
    RICHIER 552352603
    SCHAEFF 5411316400
    SULLAIR 1160024
    SULLAIR 237
    VALMET 1992338
    VALMET 20120822
    WHITE 303483622
    WHITE 303498395
    EICHER 1160024
    MANITOU 1173481
    NEW HOLLAND 1174418
    NEW HOLLAND 276516
    NEW HOLLAND A1H4123
    STEINBOCK 1160024
    ABG 1160024
    FREIGHTLINER DNP552819
    UD TRUCKS 5839647601
    UD TRUCKS 5839647601B
    DYNAPAC 903941
    DYNAPAC A1H4123
    ONAN 1220743
    AGCO 303498395
    TEREX 103872
    KAELBLE 8600850177
    MCCORMICK MC1329020C2
    SANDVIK 69008947
    INTERNATIONAL 3116609R92
    INTERNATIONAL 3116609R93
    INTERNATIONAL 3136046R91
    INTERNATIONAL 3917868R1
    INTERNATIONAL 711922
    AHLMANN 1160024
    AHLMANN A1H4123
    LOSENHAUSEN 499950338
    PACCAR 16392
    YALE 550020335
    BENFORD 8007042
    HYDROVANE 57562
    SCHOPF 1160024
    romania man LUS17
    austin-western AW42
    eimco 69008947
    eimco D2NP552819
    apollo PH2819
    bks 1160024
    Usage nummers
    P552819
    368
    368 - DONALDSON OFF ROAD
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224841211
    Productnummer 184121
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $4.68

    Op voorraad

    EAN code 5012759281703
    Productnummer LS1940
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $32.80

    EAN code 4011558182403
    Productnummer C 23 440/3
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $48.62

    EAN code
    Productnummer 107 329
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $7.90

    EAN code 0742330039434
    Productnummer P554770
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    $10.13

    EAN code 5711343366184
    Productnummer F 032 116 291
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $287.95

    EAN code 4054224926383
    Productnummer 192638
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $146.70

    Op voorraad

    EAN code 0742330039250
    Productnummer P554407
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    $13.09

    Oil Filter

    De OLIEFILTER (P552819) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1