Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    23C40
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliekoeler, motorolie

    Productnummer: 31345
    ART: 31345 / EAN: 8718042183736

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 85,44
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905141962116
    Productnummer 14-0088
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 39,01

    EAN code 5707286422254
    Productnummer 90978
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 112,98

    EAN code 4045385246915
    Productnummer OL3715
    Merk AVA QUALITY COOLING
    Prijs incl. btw.
    € 45,58

    EAN code 8033419456030
    Productnummer 95169
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 59,22

    EAN code 8050947217308
    Productnummer 350300002200
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 47,31

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 5650786
    OPEL 5650789
    OPEL 97351508
    OPEL 97373773
    VAUXHALL 97351508
    VAUXHALL 97373773
    Usage nummers
    NRF 31345
    31345
    8
    71804E+12
    FE31345
    4081276313458

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8430320315256
    Productnummer D43579S
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $37.93

    EAN code 4040074289808
    Productnummer 33-16 031 0014
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $19.94

    EAN code 4040074494172
    Productnummer 37-16 010 0013
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $20.21

    EAN code 4005108317520
    Productnummer 143 9311 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $493.04

    EAN code 4047437301580
    Productnummer 30624 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $35.05

    EAN code 4047753317654
    Productnummer 21-0311
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $140.00

    EAN code 4044688669704
    Productnummer 33 10 0290
    Merk SWAG
    Prijs incl. btw.
    $262.12

    EAN code 5012759384800
    Productnummer TC1505
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $10.69

    EAN code 4047437330634
    Productnummer 33453 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $17.28

    EAN code 4027816404910
    Productnummer 40491
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $22.39

    Op voorraad

    Oil Cooler, engine oil

    The Oliekoeler, motorolie (31345) cools engine oil for reliable lubrication. Replacing it ensures stable oil temperature and protects internal engine components.  



    FAQ

    Een motoroliekoeler is een onderdeel dat is ontworpen om de temperatuur van de motorolie te reguleren. De functie ervan is het afvoeren van overtollige warmte, waardoor de optimale viscositeit van de olie behouden blijft en motoronderdelen worden beschermd tegen oververhitting en slijtage.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere afmetingen, koelcapaciteit, materiaal (zoals aluminium), aansluitingstype, doorstroomsnelheid en compatibiliteit met de motor. Het moet de warmte efficiënt afvoeren en bestand zijn tegen druk- en temperatuurschommelingen.

    Vervanging is nodig wanneer de koeler verstopt is, lekt of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn olielekkages, een stijgende motortemperatuur of een vermenging van olie en koelvloeistof.

    Porza levert hoogwaardige koel- en smeercomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1