Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    0E20F
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliekoeler, motorolie

    Productnummer: 350300001500
    ART: 350300001500 / EAN: 8050947216189

    MAGNETI MARELLI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 60,88
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905141962154
    Productnummer 14-0092
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 47,43

    EAN code 5707286501201
    Productnummer 91347
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 108,38

    EAN code 8718042183187
    Productnummer 31258
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 64,86

    EAN code 8050947216134
    Productnummer 350300000600
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 72,55

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CADILLAC CADILLAC
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 650006
    OPEL 650007
    OPEL 650008
    OPEL 650009
    OPEL 650767
    OPEL 93178917
    OPEL 93179113
    OPEL 93184675
    OPEL 93184682
    OPEL 93188379
    OPEL 93188380
    ALFAROME/FIAT/LANCI 52985915
    ALFAROME/FIAT/LANCI 55197184
    ALFAROME/FIAT/LANCI 55197185
    ALFAROME/FIAT/LANCI 55199627
    ALFAROME/FIAT/LANCI 55199629
    ALFAROME/FIAT/LANCI 55229177
    ALFAROME/FIAT/LANCI 55229187
    ALFAROME/FIAT/LANCI 5650951
    Usage nummers
    RO0015

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5907558564808
    Productnummer 18-0007
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $1.26

    Oil Cooler, engine oil

    De Oliekoeler, motorolie (350300001500) koelt de motorolie voor betrouwbare smering. Door deze te vervangen, wordt een stabiele olietemperatuur gegarandeerd en worden interne motoronderdelen beschermd.



    FAQ

    Een motoroliekoeler is een onderdeel dat is ontworpen om de temperatuur van de motorolie te reguleren. De functie ervan is het afvoeren van overtollige warmte, waardoor de optimale viscositeit van de olie behouden blijft en motoronderdelen worden beschermd tegen oververhitting en slijtage.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere afmetingen, koelcapaciteit, materiaal (zoals aluminium), aansluitingstype, doorstroomsnelheid en compatibiliteit met de motor. Het moet de warmte efficiënt afvoeren en bestand zijn tegen druk- en temperatuurschommelingen.

    Vervanging is nodig wanneer de koeler verstopt is, lekt of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn olielekkages, een stijgende motortemperatuur of een vermenging van olie en koelvloeistof.

    Porza levert hoogwaardige koel- en smeercomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1