Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    BFC01
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliekoeler, motorolie

    Productnummer: 350300002700
    ART: 350300002700 / EAN: 8050947064308

    MAGNETI MARELLI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 27,12
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224005446
    Productnummer 100544
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 32,29

    EAN code 4054224887554
    Productnummer 188755
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 48,74

    EAN code 5901619593707
    Productnummer 14-0018
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 20,30

    EAN code 4028977926914
    Productnummer 7.09269.30.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 34,55

    EAN code 5707286360891
    Productnummer 90670
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 37,85

    EAN code 5707286362239
    Productnummer 90703
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 72,36

    EAN code 8033419454869
    Productnummer 95050
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 43,61

    EAN code 8718042116079
    Productnummer 31174
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 27,36

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    PEUGEOT PEUGEOT
    SUZUKI SUZUKI
    TOYOTA TOYOTA
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    SUZUKI 16530-73J01 , 1653073J01
    SUZUKI 16600-73J00 , 1660073J00
    VOLVO 30711522
    VOLVO 30711523
    VOLVO 31259229
    VOLVO 31321630
    FORD 1145941
    FORD 1145954
    FORD 1359937
    FORD 1474845
    FORD 1489124
    FORD 1703252
    FORD 2S6Q-6A642-AA , 2S6Q6A642AA
    FORD 7M5Q-6L625-AC , 7M5Q6L625AC
    FORD AV2Q-6L625-AA , AV2Q6L625AA
    MAZDA Y40114310
    MAZDA Y40114310A
    MAZDA Y40114310B
    MAZDA Y40114700
    MAZDA Y40214310
    MAZDA Y42514300
    TOYOTA SU001-00583 , SU00100583
    CITROËN/PEUGEOT 1103K0
    CITROËN/PEUGEOT 1103K2
    CITROËN/PEUGEOT 1103N9
    CITROËN/PEUGEOT 9687911280
    Usage nummers
    RO0027

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5410909469610
    Productnummer 0177827
    Merk VAN WEZEL
    Prijs incl. btw.
    $126.02

    EAN code 5706021199741
    Productnummer 114-0350
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $2.70

    EAN code 8718042501080
    Productnummer 390139
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $239.47

    EAN code 5902659778802
    Productnummer QP5013C
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    $40.09

    EAN code 8001063377988
    Productnummer 350315027860
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $195.39

    EAN code 5706021183511
    Productnummer 114-0219
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $3.42

    EAN code 5706021199758
    Productnummer 114-0351
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $1.19

    EAN code 4027816195450
    Productnummer 19545
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $12.62

    EAN code 5706021168303
    Productnummer 114-0061
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $4.61

    EAN code 5706021183214
    Productnummer 114-0189
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $5.87

    Oil Cooler, engine oil

    De Oliekoeler, motorolie (350300002700) koelt de motorolie voor betrouwbare smering. Door deze te vervangen, wordt een stabiele olietemperatuur gegarandeerd en worden interne motoronderdelen beschermd.



    FAQ

    Een motoroliekoeler is een onderdeel dat is ontworpen om de temperatuur van de motorolie te reguleren. De functie ervan is het afvoeren van overtollige warmte, waardoor de optimale viscositeit van de olie behouden blijft en motoronderdelen worden beschermd tegen oververhitting en slijtage.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere afmetingen, koelcapaciteit, materiaal (zoals aluminium), aansluitingstype, doorstroomsnelheid en compatibiliteit met de motor. Het moet de warmte efficiënt afvoeren en bestand zijn tegen druk- en temperatuurschommelingen.

    Vervanging is nodig wanneer de koeler verstopt is, lekt of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn olielekkages, een stijgende motortemperatuur of een vermenging van olie en koelvloeistof.

    Porza levert hoogwaardige koel- en smeercomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1