Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    37BBB
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliepomp

    Productnummer: 351516000012
    ART: 351516000012 / EAN: 8050947106862

    Prijs incl. btw.
    € 129,75
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4028977741746
    Productnummer 7.04193.02.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 201,92

    EAN code 8054309030680
    Productnummer OP09-119
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    € 129,40

    EAN code
    Productnummer OP437
    Merk MOTIVE
    Prijs incl. btw.
    € 160,03

    EAN code 4027816405306
    Productnummer 40530
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 198,42

    EAN code 4027816321538
    Productnummer 32153
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 18,19

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CHEVROLET CHEVROLET
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    LANCIA LANCIA
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    SUZUKI SUZUKI
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 1606466880
    CITROËN 1608328780
    SUZUKI 11360-85E00 , 1136085E00
    SUZUKI 11360-85E00-000 , 1136085E00000
    SUZUKI 16119-85E00 , 1611985E00
    SUZUKI 16119-85E00-000 , 1611985E00000
    SUZUKI 16520-85E01 , 1652085E01
    SUZUKI 16520-85E01-000 , 1652085E01000
    PEUGEOT 1001.G7 , 1001G7
    PEUGEOT 1001G7
    PEUGEOT 1018.83 , 101883
    PEUGEOT 321.98 , 32198
    FIAT 55185375
    FIAT 55232196
    FIAT 71771635
    FIAT 73502327
    FORD 1538742
    FORD 1723154
    FORD 9S516600BA
    FORD BS516600AA
    ALFA ROMEO 55185375
    ALFA ROMEO 71771635
    ALFA ROMEO 73502327
    OPEL 55232196
    OPEL 646076
    OPEL 646100
    OPEL 93177337
    Usage nummers
    OP0012

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5905141949926
    Productnummer 13-0232
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $64.62

    EAN code 4040074343760
    Productnummer 414 885 0003
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $53.78

    EAN code 4059923149705
    Productnummer 560 805
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $88.11

    EAN code 5902659706492
    Productnummer QD1858
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    $32.26

    EAN code 5907558504286
    Productnummer 26-0120
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $5.60

    Oil Pump

    De Oliepomp (351516000012) zorgt voor de circulatie van motorolie, wat essentieel is voor smering en koeling. Het vervangen van een versleten pomp voorkomt een lage oliedruk en motorschade.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1