Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    7B0C1
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Ombuigings-/geleidingspoelie, V-geribbelde riem

    Productnummer: 532 0404 30
    ART: 532 0404 30 / EAN: 4005108342317

    Schaeffler INA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 16,17
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816241782
    Productnummer 24178
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 16,42

    EAN code 4040074313121
    Productnummer 014 202 0003
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 16,50

    EAN code 7316574839964
    Productnummer VKM 38130
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 16,50

    EAN code 7316579325721
    Productnummer VKMA 38133
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 82,00

    EAN code 3413521026560
    Productnummer GA351.20
    Merk SNR
    Prijs incl. btw.
    € 15,90

    EAN code 5907558505214
    Productnummer 54-0123
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 14,75

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 166 202 01 19 , 1662020119
    MERCEDES-BENZ 166 202 04 19 , 1662020419
    MERCEDES-BENZ 166 202 08 19 , 1662020819
    MERCEDES-BENZ 1662020119
    MERCEDES-BENZ 1662020419
    MERCEDES-BENZ 1662020819
    MERCEDES-BENZ 226 202 00 19 , 2262020019
    MERCEDES-BENZ 2262020019
    MERCEDES-BENZ 266 202 00 19 , 2662020019
    MERCEDES-BENZ 2662020019
    MERCEDES-BENZ 668 202 05 19 , 6682020519
    MERCEDES-BENZ 6682020519
    MERCEDES-BENZ A 166 202 01 19 , A1662020119
    MERCEDES-BENZ A 166 202 04 19 , A1662020419
    MERCEDES-BENZ A 166 202 08 19 , A1662020819
    MERCEDES-BENZ A 226 202 00 19 , A2262020019
    MERCEDES-BENZ A 266 202 00 19 , A2662020019
    MERCEDES-BENZ A 668 202 05 19 , A6682020519
    MERCEDES-BENZ A1662020119
    MERCEDES-BENZ A1662020419
    MERCEDES-BENZ A1662020819
    MERCEDES-BENZ A2262020019
    MERCEDES-BENZ A2662020019
    MERCEDES-BENZ A6682020519
    Usage nummers
    532 0404 30
    532040430
    4
    00511E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4005108326058
    Productnummer 532 0360 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $28.71

    EAN code 4005108192936
    Productnummer 532 0155 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $40.82

    EAN code 4005108577283
    Productnummer 532 0577 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $24.46

    EAN code 4047437428881
    Productnummer 37573 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $23.63

    EAN code 7316574648863
    Productnummer VKM 61015
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $23.78

    EAN code 4047437081192
    Productnummer 26642 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $10.93

    EAN code 8050164886141
    Productnummer SM22-1035
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    $242.77

    EAN code 5710476211422
    Productnummer 8140 50701
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $145.69

    EAN code 5012759707081
    Productnummer TC8814
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $45.81

    EAN code 4005108806758
    Productnummer 532 0632 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $15.68

    Deflection/Guide Pulley, V-ribbed belt

    De Ombuigings-/geleidingspoelie, V-geribbelde riem (532 0404 30) stabiliseert de riemgeleiding voor een soepele werking van de accessoire-aandrijving. Een Porza-poelie herstelt de juiste uitlijning en betrouwbaarheid op lange termijn.



    FAQ

    Vervanging is nodig wanneer de riemschijf versleten, lawaaierig of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn piepende geluiden, een verkeerde uitlijning van de riem of zichtbare slijtage. De riemschijf wordt vaak samen met de V-riem vervangen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    A deflection or guide pulley for a V-ribbed belt is a component that directs and guides the belt along its correct path. Its function is to maintain proper belt alignment and tension, ensuring efficient operation of engine accessories such as the alternator, power steering pump, and air conditioning compressor.

    Porza provides high-quality belt drive components with fast delivery across Europe and options for online ordering or in-store pickup.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1