Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A9D95
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Ombuigingspoelie/geleidingspoelie, distributieriem

    Productnummer: ATB2020
    ART: ATB2020 / EAN: 8021787018646

    DAYCO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 26,29
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 7316572130537
    Productnummer VKMA 02172
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 113,15

    EAN code 4005108349217
    Productnummer 532 0287 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 15,09

    EAN code 7316575608064
    Productnummer VKMC 02195-2
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 170,27

    EAN code 4005108959133
    Productnummer 530 0606 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 111,67

    EAN code 4005108841049
    Productnummer 530 0562 30
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 145,38

    EAN code 4005108909688
    Productnummer 530 0623 30
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 117,64

    EAN code 4005108909626
    Productnummer 530 0624 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 82,96

    EAN code 4014870134044
    Productnummer 530 0625 30
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 178,87

    EAN code 4005108722072
    Productnummer 530 0562 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 95,02

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    LANCIA 60813590
    LANCIA 71736493
    LANCIA 7763644
    FIAT 60813590
    FIAT 71736493
    FIAT 71736793
    FIAT 7763644
    ALFA ROMEO 60813590
    ALFA ROMEO 71736493
    ALFA ROMEO 7763644
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816028789
    Productnummer 02878
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $39.28

    EAN code 8433577143764
    Productnummer 77003000
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $3.87

    EAN code 4027816302278
    Productnummer 30227
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $11.43

    Op voorraad

    EAN code 5012759623435
    Productnummer TC4879
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $10.22

    EAN code 4069842092372
    Productnummer 6PT 358 284-581
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $54.59

    EAN code 8427769727382
    Productnummer 01041500
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $5.26

    EAN code 8033419473969
    Productnummer 9852
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $85.77

    EAN code 4027816348641
    Productnummer 34864
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $12.22

    Op voorraad

    EAN code 4027816108245
    Productnummer 10824
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $17.42

    EAN code 8021787562699
    Productnummer KPV1172
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    $75.60

    Deflection Pulley/Guide Pulley, timing belt

    De Ombuigingspoelie/geleidingspoelie, distributieriem (ATB2020) zorgt voor een nauwkeurige riemgeleiding en stabiliteit in het distributiesysteem. Door deze te vervangen door een Porza-poelie worden de juiste spanning, uitlijning en betrouwbaarheid op lange termijn hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1