Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    FE2F4
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Bobine

    Productnummer: 10565
    ART: 10565 / EAN: 8033419054274

    MEAT & DORIA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 43,86
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905141965483
    Productnummer 13-0296
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 60,98

    EAN code 4027816336471
    Productnummer 33647
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 71,52

    EAN code 4010326482561
    Productnummer 48256
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    € 89,69

    EAN code 4260093150808
    Productnummer 20504
    Merk
    Prijs incl. btw.
    € 52,44

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    Fabrikant Productnummer
    CHEVROLET 25181813
    CHEVROLET 28063913
    CHEVROLET 96414260
    DAEWOO 96414260
    GEELY 1016050060
    GEELY 1016050462
    GEELY 1016059236
    LIFAN S3705100
    GENERAL MOTORS 19005277
    GENERAL MOTORS 25181813
    GENERAL MOTORS 96414260
    Usage nummers
    MD10565
    10565
    8
    03342E+12
    FE10565

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 7394410116530
    Productnummer 4227607
    Merk LESJÖFORS
    Prijs incl. btw.
    $55.30

    EAN code 4017534199540
    Productnummer 20667
    Merk BREMI
    Prijs incl. btw.
    $37.12

    EAN code 5905141965841
    Productnummer 13-0342
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.15

    EAN code 4011558909307
    Productnummer WK 718/2
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $11.11

    EAN code 4017534185314
    Productnummer 20472
    Merk BREMI
    Prijs incl. btw.
    $37.89

    EAN code 4013872091843
    Productnummer 234774
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $23.06

    EAN code 4054224735374
    Productnummer 173537
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $86.18

    Op voorraad

    Ignition Coil

    The Bobine (10565) provides the high voltage needed for strong and reliable ignition performance. Replacing a weak coil restores smooth acceleration, efficient combustion, and dependable engine operation. Use Porza’s smart search to find the correct coil.



    FAQ

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de bedrijfsspanning (doorgaans 12V), de uitgangsspanning (vaak tot 30-40 kV), het ontwerp van de bobine (enkelvoudig, dubbel of bobine-op-stekker), het type connector en de montageconfiguratie. Ontstekingsbobines moeten bestand zijn tegen hoge temperaturen (meestal -40°C tot +150°C), trillingen en elektrische belasting, terwijl ze een constante vonkenergie en nauwkeurige timing leveren.

    Vervanging is nodig wanneer de bobine defect raakt of zwakker wordt. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een haperende motor, een onregelmatig stationair toerental, verminderd vermogen, een hoger brandstofverbruik, startproblemen of een brandend motorstoringslampje. Foutcodes met betrekking tot de ontsteking of specifieke cilinders duiden vaak op een defecte bobine.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de bobine voldoet aan de eisen van uw motor, inclusief elektrische aansluitingen, montagewijze en prestatiekarakteristieken.

    Porza supplies high-quality ignition system components with fast delivery across Europe. Customers can order online or choose in-store pickup in the Netherlands, Germany, or Belgium. This allows quick and reliable access to essential parts for both professional workshops and individual users.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1