Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C22B1
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    PEN BOBINE

    Productnummer: 48174
    ART: 48174 / EAN: 4010326481748

    NGK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 69,37
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047024441651
    Productnummer 0 221 604 112
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 66,16

    EAN code 5012759474136
    Productnummer GN10309-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 50,34

    EAN code 5905141965872
    Productnummer 13-0345
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 27,47

    EAN code 4017534181958
    Productnummer 20427
    Merk BREMI
    Prijs incl. btw.
    € 56,68

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CADILLAC CADILLAC
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    LANCIA 71 74 11 33 , 71741133
    LANCIA 71 75 14 45 , 71751445
    LANCIA 71753911
    FIAT 71741133
    FIAT 71751445
    FIAT 71753911
    ALFA ROMEO 6000631075
    ALFA ROMEO 71 74 11 33 , 71741133
    ALFA ROMEO 71 75 14 45 , 71751445
    ALFA ROMEO 71 75 39 11 , 71753911
    OPEL 1208081
    OPEL 1208734
    OPEL 19418102
    ABARTH 71 74 11 33 , 71741133
    ABARTH 71 75 14 45 , 71751445
    ABARTH 71 75 39 11 , 71753911
    BUICK 1 208 039 , 1208039
    BUICK 12 566 569 , 12566569
    BUICK 12 583 514 , 12583514
    BUICK 12 590 954 , 12590954
    BUICK 12 613 051 , 12613051
    BUICK 12 613 057 , 12613057
    BUICK 12 629 037 , 12629037
    CADILLAC 1 208 039 , 1208039
    CADILLAC 12 566 569 , 12566569
    CADILLAC 12 583 514 , 12583514
    CADILLAC 12 590 954 , 12590954
    CADILLAC 12 613 051 , 12613051
    CADILLAC 12 613 057 , 12613057
    CADILLAC 12 629 037 , 12629037
    CHEVROLET 1 208 039 , 1208039
    CHEVROLET 12 566 569 , 12566569
    CHEVROLET 12 583 514 , 12583514
    CHEVROLET 12 590 954 , 12590954
    CHEVROLET 12 613 051 , 12613051
    CHEVROLET 12 613 057 , 12613057
    CHEVROLET 12 629 037 , 12629037
    DAEWOO 1 208 039 , 1208039
    DAEWOO 12 566 569 , 12566569
    DAEWOO 12 583 514 , 12583514
    DAEWOO 12 590 954 , 12590954
    DAEWOO 12 613 051 , 12613051
    DAEWOO 12 613 057 , 12613057
    DAEWOO 12 629 037 , 12629037
    FERRARI 71 74 11 33 , 71741133
    FERRARI 71 75 14 45 , 71751445
    FERRARI 71753911
    MASERATI 71 74 11 33 , 71741133
    MASERATI 71 75 14 45 , 71751445
    MASERATI 71753911
    PONTIAC 1 208 039 , 1208039
    PONTIAC 12 566 569 , 12566569
    PONTIAC 12 583 514 , 12583514
    PONTIAC 12 590 954 , 12590954
    PONTIAC 12 613 051 , 12613051
    PONTIAC 12 613 057 , 12613057
    PONTIAC 12 629 037 , 12629037
    GENERAL MOTORS 12 590 954 , 12590954
    GENERAL MOTORS 1208039
    GENERAL MOTORS 12566569
    GENERAL MOTORS 12583514
    GENERAL MOTORS 12613051
    GENERAL MOTORS 12613057
    GENERAL MOTORS 12629037
    Usage nummers
    U5049
    241
    241 - NGK BOBINES
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4009026885789
    Productnummer LAK 157
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $15.43

    EAN code 5903766372990
    Productnummer 27-4117
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $76.16

    EAN code 4005108948519
    Productnummer 624 3158 22
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $270.47

    EAN code 5905141902969
    Productnummer 60-0885D
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $18.09

    EAN code 4010326488853
    Productnummer 48885
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $74.47

    EAN code 3276427004106
    Productnummer 700410
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $252.77

    EAN code 5902076309832
    Productnummer 410-517
    Merk FA1
    Prijs incl. btw.
    $5.89

    EAN code 4062375207800
    Productnummer V10-85-2336
    Merk VEMO
    Prijs incl. btw.
    $80.41

    Ignition Coil

    De PEN BOBINE (48174) levert de hoge spanning die nodig is voor sterke en betrouwbare ontstekingsprestaties. Het vervangen van een zwakke bobine herstelt een soepele acceleratie, efficiënte verbranding en betrouwbare motorwerking. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om de juiste bobine te vinden.



    FAQ

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de bedrijfsspanning (doorgaans 12V), de uitgangsspanning (vaak tot 30-40 kV), het ontwerp van de bobine (enkelvoudig, dubbel of bobine-op-stekker), het type connector en de montageconfiguratie. Ontstekingsbobines moeten bestand zijn tegen hoge temperaturen (meestal -40°C tot +150°C), trillingen en elektrische belasting, terwijl ze een constante vonkenergie en nauwkeurige timing leveren.

    Vervanging is nodig wanneer de bobine defect raakt of zwakker wordt. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een haperende motor, een onregelmatig stationair toerental, verminderd vermogen, een hoger brandstofverbruik, startproblemen of een brandend motorstoringslampje. Foutcodes met betrekking tot de ontsteking of specifieke cilinders duiden vaak op een defecte bobine.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de bobine voldoet aan de eisen van uw motor, inclusief elektrische aansluitingen, montagewijze en prestatiekarakteristieken.

    Porza supplies high-quality ignition system components with fast delivery across Europe. Customers can order online or choose in-store pickup in the Netherlands, Germany, or Belgium. This allows quick and reliable access to essential parts for both professional workshops and individual users.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1