Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    9F1EB
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Bobine

    Productnummer: GN10262-12B1
    ART: GN10262-12B1 / EAN: 5012759492185

    DELPHI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 45,24
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8033419052423
    Productnummer 10386
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 44,02

    EAN code 4082300558364
    Productnummer 5DA 193 175-351
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 38,05

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 1208065
    OPEL 90443900
    OPEL 90449572
    VAUXHALL 1208065
    VAUXHALL 90443900
    VAUXHALL 90449572
    HITACHI 138790
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902659752727
    Productnummer 21-0374
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $25.16

    EAN code 5903766314761
    Productnummer 72-5271
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $98.39

    EAN code 5903766315416
    Productnummer 72-5337
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $69.41

    EAN code 5012759535776
    Productnummer LP3181
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $35.77

    EAN code 4014870333263
    Productnummer 538 0322 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $39.60

    EAN code 4010858133665
    Productnummer 7PK1605K1
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $113.71

    EAN code 4040074323090
    Productnummer 113 012 0050
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $33.21

    EAN code 4027816381532
    Productnummer 38153
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $17.89

    Op voorraad

    EAN code 5908229948385
    Productnummer 00130224
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $24.19

    EAN code 4026634293683
    Productnummer 71-34288-00
    Merk VICTOR REINZ
    Prijs incl. btw.
    $9.88

    Ignition Coil

    De Bobine (GN10262-12B1) levert de hoge spanning die nodig is voor sterke en betrouwbare ontstekingsprestaties. Het vervangen van een zwakke bobine herstelt een soepele acceleratie, efficiënte verbranding en betrouwbare motorwerking. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om de juiste bobine te vinden.



    FAQ

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de bedrijfsspanning (doorgaans 12V), de uitgangsspanning (vaak tot 30-40 kV), het ontwerp van de bobine (enkelvoudig, dubbel of bobine-op-stekker), het type connector en de montageconfiguratie. Ontstekingsbobines moeten bestand zijn tegen hoge temperaturen (meestal -40°C tot +150°C), trillingen en elektrische belasting, terwijl ze een constante vonkenergie en nauwkeurige timing leveren.

    Vervanging is nodig wanneer de bobine defect raakt of zwakker wordt. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een haperende motor, een onregelmatig stationair toerental, verminderd vermogen, een hoger brandstofverbruik, startproblemen of een brandend motorstoringslampje. Foutcodes met betrekking tot de ontsteking of specifieke cilinders duiden vaak op een defecte bobine.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de bobine voldoet aan de eisen van uw motor, inclusief elektrische aansluitingen, montagewijze en prestatiekarakteristieken.

    Porza supplies high-quality ignition system components with fast delivery across Europe. Customers can order online or choose in-store pickup in the Netherlands, Germany, or Belgium. This allows quick and reliable access to essential parts for both professional workshops and individual users.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1