Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    9514F
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Bobine

    Productnummer: GN10592-12B1
    ART: GN10592-12B1 / EAN: 5012759983898

    DELPHI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 47,11
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8033419055424
    Productnummer 10692
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 59,42

    EAN code 3165141066494
    Productnummer 0 221 119 027
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 85,29

    EAN code 4010326490665
    Productnummer 49066
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    € 117,91

    EAN code 8033419056018
    Productnummer 10757
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 21,73

    EAN code 8033419053574
    Productnummer 10489E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 23,58

    EAN code 8001063904641
    Productnummer 060717170012
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 58,10

    EAN code 4017534185307
    Productnummer 20471
    Merk BREMI
    Prijs incl. btw.
    € 70,63

    EAN code 5903364310363
    Productnummer 13-0198
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 49,14

    EAN code 8001063485423
    Productnummer 060717056012
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 23,35

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CADILLAC CADILLAC
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    SAAB 12787707
    OPEL 1208018
    OPEL 12787707
    CADILLAC 12787707
    VAUXHALL 1208018
    VAUXHALL 12787707
    HITACHI 134084
    GENERAL MOTORS 1208018
    GENERAL MOTORS 12787707
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047026151145
    Productnummer 1 987 435 097
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $14.40

    EAN code 4027816169956
    Productnummer 16995
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $23.38

    Op voorraad

    EAN code 4027816142454
    Productnummer 14245
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $38.83

    EAN code 5012759557266
    Productnummer LP3655
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $77.94

    EAN code 8435050604687
    Productnummer 34310
    Merk FAE
    Prijs incl. btw.
    $18.49

    EAN code 4054224049372
    Productnummer 104937
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $8.44

    Op voorraad

    EAN code 5012759552438
    Productnummer LP3593
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $116.41

    EAN code 4027816164555
    Productnummer 16455
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $34.79

    Op voorraad

    EAN code 5012759988640
    Productnummer LP3307
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $74.84

    EAN code 3322938473464
    Productnummer GDB2235
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $146.05

    Ignition Coil

    De Bobine (GN10592-12B1) levert de hoge spanning die nodig is voor sterke en betrouwbare ontstekingsprestaties. Het vervangen van een zwakke bobine herstelt een soepele acceleratie, efficiënte verbranding en betrouwbare motorwerking. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om de juiste bobine te vinden.



    FAQ

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de bedrijfsspanning (doorgaans 12V), de uitgangsspanning (vaak tot 30-40 kV), het ontwerp van de bobine (enkelvoudig, dubbel of bobine-op-stekker), het type connector en de montageconfiguratie. Ontstekingsbobines moeten bestand zijn tegen hoge temperaturen (meestal -40°C tot +150°C), trillingen en elektrische belasting, terwijl ze een constante vonkenergie en nauwkeurige timing leveren.

    Vervanging is nodig wanneer de bobine defect raakt of zwakker wordt. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een haperende motor, een onregelmatig stationair toerental, verminderd vermogen, een hoger brandstofverbruik, startproblemen of een brandend motorstoringslampje. Foutcodes met betrekking tot de ontsteking of specifieke cilinders duiden vaak op een defecte bobine.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de bobine voldoet aan de eisen van uw motor, inclusief elektrische aansluitingen, montagewijze en prestatiekarakteristieken.

    Porza supplies high-quality ignition system components with fast delivery across Europe. Customers can order online or choose in-store pickup in the Netherlands, Germany, or Belgium. This allows quick and reliable access to essential parts for both professional workshops and individual users.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1