Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F6C4B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Pakking, olie-uitlaat (lader)

    Productnummer: 414-545
    ART: 414-545 / EAN: 5905133299114

    FA1
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 5,48
    Leverdatum: 19-10-2026

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8433577070855
    Productnummer 01278900
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    € 5,25

    EAN code 4067806005499
    Productnummer 902.370
    Merk ELRING
    Prijs incl. btw.
    € 1,61

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DACIA DACIA
    DODGE DODGE
    JEEP JEEP
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    NISSAN NISSAN
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 2740960100
    MERCEDES-BENZ 2820960500
    MERCEDES-BENZ 6510960380
    MERCEDES-BENZ 6510960400
    MERCEDES-BENZ A2740960100
    MERCEDES-BENZ A2820960500
    MERCEDES-BENZ A6510960380
    MERCEDES-BENZ A6510960400
    NISSAN 1519690C0N
    NISSAN 15196HG00B
    NISSAN 15196HG00C
    CHRYSLER 68078036AA
    CHRYSLER 68089390AA
    DODGE 68078036AA
    DODGE 68089390AA
    JEEP 68078036AA
    JEEP 68089390AA
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4009026526491
    Productnummer 029 HS 19761 000
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    $27.81

    EAN code 4047437055889
    Productnummer 22815 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $138.38

    EAN code 5907558561364
    Productnummer 19-1091
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $25.97

    EAN code 5901619525951
    Productnummer 49-0977
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $33.32

    EAN code 3165143618486
    Productnummer 0 580 303 036
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $179.03

    EAN code 4047437466968
    Productnummer 38636 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $60.34

    EAN code 4054224883655
    Productnummer 188365
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $57.49

    EAN code 5902659711793
    Productnummer 14-0020
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $25.51

    EAN code 4047437466944
    Productnummer 38635 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $60.34

    EAN code 8430320024011
    Productnummer D3446
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $2.75

    Gasket, oil outlet (charger)

    De Pakking, olie-uitlaat (lader) (414-545) afdichting beschermt kritieke afdichtingsvlakken van de turbocompressor tegen lekkage van uitlaatgassen en olie. Door deze te vervangen door een Porza-kwaliteit pakking wordt de juiste turbodruk hersteld en wordt het turbosysteem beschermd tegen voortijdige slijtage.



    FAQ

    Belangrijke specificaties zijn onder andere vorm, afmetingen, dikte, materiaal (zoals metaal of oliebestendig composiet), temperatuurbestendigheid en compatibiliteit met de lader en motor. Het moet bestand zijn tegen blootstelling aan olie, druk en hoge temperaturen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Replacement is necessary when the gasket is worn, damaged, or leaking. It is also recommended to replace it whenever the charger or oil lines are removed during maintenance.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1