Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    D3E04
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    PAKKING, THERMOSTAAT

    Productnummer: 00538300
    ART: 00538300 / EAN: 8427769105135

    AJUSA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 2,83
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816224471
    Productnummer 22447
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 8,17

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    ARO ARO
    CITROËN CITROËN
    DACIA DACIA
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    MITSUBISHI MITSUBISHI
     NEOPLAN
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    RENAULT RENAULT
    SAAB SAAB
    SUZUKI SUZUKI
    VOLVO VOLVO
     VOLVO BM
    Fabrikant Productnummer
    PEUGEOT 1340.30 , 134030
    FIAT 9401339929
    FIAT 9401340489
    FIAT 9613613380
    VOLVO 1397911
    VOLVO 3287755
    VOLVO 3344615
    OPEL 1338215
    BMW 13174669
    RENAULT 7700718380
    CHEVROLET 5949822
    CHEVROLET 8352692
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063654959
    Productnummer 941318111316
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $37.26

    EAN code 4027816010029
    Productnummer 01002
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $5.36

    EAN code 3276421165391
    Productnummer 116539
    Merk SWF
    Prijs incl. btw.
    $7.88

    EAN code 5704651674607
    Productnummer 72-0135
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $231.25

    EAN code 4027816091516
    Productnummer 09151
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $5.49

    EAN code 5707286537477
    Productnummer 98553
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $140.27

    EAN code 4069842024762
    Productnummer 6PA 358 244-501
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $31.27

    EAN code 5707286495937
    Productnummer 98340
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $133.34

    Seal, thermostat

    De PAKKING, THERMOSTAAT (00538300) sluit het thermostaathuis af om koelvloeistoflekkage te voorkomen. Door deze te vervangen, wordt de juiste systeemdruk en koelefficiëntie hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1