Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    02F85
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    PAKKING, UITLAATPIJP

    Productnummer: 01141400
    ART: 01141400 / EAN: 8427769823701

    AJUSA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 10,84
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905133278065
    Productnummer 140-912
    Merk FA1
    Prijs incl. btw.
    € 4,68

    EAN code 5905133278232
    Productnummer 414-521
    Merk FA1
    Prijs incl. btw.
    € 8,65

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHRYSLER CHRYSLER
    JEEP JEEP
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 6421421380
    MERCEDES-BENZ 6421422180
    MERCEDES-BENZ 6421423280
    MERCEDES-BENZ A6421421380
    MERCEDES-BENZ A6421422180
    MERCEDES-BENZ A6421423280
    JEEP 68004670AA
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8427769737169
    Productnummer 01058300
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $4.77

    EAN code 5901259471649
    Productnummer SS5084
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $26.82

    EAN code 5901259434668
    Productnummer SS9015
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $18.99

    EAN code 4030776079128
    Productnummer H664WK
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $19.66

    EAN code 5710476188526
    Productnummer 8180 43312
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $24.77

    EAN code 5057746261467
    Productnummer ADBP820038
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $37.37

    EAN code 5901259434415
    Productnummer SS5033
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $23.38

    EAN code 4041248824986
    Productnummer 904.260
    Merk ELRING
    Prijs incl. btw.
    $1.58

    EAN code 5901259433845
    Productnummer SS3017
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $15.73

    EAN code 8032539312806
    Productnummer 15131
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $4.50

    Gasket, exhaust pipe

    De PAKKING, UITLAATPIJP (01141400) vormt een hittebestendige, lekvrije afdichting tussen uitlaatcomponenten. Porza-pakkingen garanderen betrouwbare prestaties en een lange levensduur.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige afdichtings- en uitlaatcomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    A gasket for an exhaust pipe is a sealing component placed between exhaust pipe connections. Its function is to create a gas-tight seal, preventing exhaust leaks and ensuring proper exhaust flow.

    Replacement is necessary when the gasket is worn, damaged, or leaking. Common signs include exhaust noise, fumes, or visible soot around connections. It is recommended to replace the gasket whenever the exhaust system is disassembled.

    If the fit guarantee is selected, compatibility is verified before shipping. If the product does not fit, it can be returned according to the return policy.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1