Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    6CB23
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Pakking, waterpomp

    Productnummer: 01097500
    ART: 01097500 / EAN: 8427769794803

    AJUSA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 2,53
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4250093410897
    Productnummer P1089
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    € 70,86

    EAN code 4250093483051
    Productnummer PK10894
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    € 184,85

    EAN code 4250093484669
    Productnummer PK10896
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    € 261,52

    EAN code 4250093482030
    Productnummer PK10891
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    € 212,19

    EAN code 4041248817025
    Productnummer 453.970
    Merk ELRING
    Prijs incl. btw.
    € 5,23

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CADILLAC CADILLAC
    CHEVROLET CHEVROLET
    FIAT FIAT
    JEEP JEEP
    LANCIA LANCIA
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    SUZUKI SUZUKI
    Fabrikant Productnummer
    SUZUKI 17411-79J80 , 1741179J80
    SUZUKI 17411-79J80-000 , 1741179J80000
    FIAT 73504494
    SAAB 93179115
    ALFA ROMEO 46772635
    ALFA ROMEO 71754191
    OPEL 1334640
    CHEVROLET 12855142
    CHRYSLER 68308692AA
    CHRYSLER 68315268AA
    JEEP 68096224AA
    JEEP 68319837AA
    Usage nummers
    AJU01097500
    01097500
    8
    42777E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8718042107985
    Productnummer 47390
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $28.94

    Gasket, water pump

    The Pakking, waterpomp (01097500) seals the water pump securely to prevent leaks. Replacing it restores proper coolant pressure and reliable cooling.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1