Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C4354
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DISTR.HUISPAK.SET

    Productnummer: 49115983
    ART: 49115983 / EAN: 3358960936639

    CORTECO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 58,87
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code
    Productnummer 577.650
    Merk ELRING
    Prijs incl. btw.
    € 7,78

    EAN code 3358960936622
    Productnummer 49115982
    Merk CORTECO
    Prijs incl. btw.
    € 4,22

    EAN code 8433577161591
    Productnummer 01361000
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    € 7,08

    EAN code 3358960937896
    Productnummer 49118900
    Merk CORTECO
    Prijs incl. btw.
    € 63,77

    EAN code 4010858944476
    Productnummer CT1228K5PRO
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 199,94

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    DS DS
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 9814639380
    PEUGEOT 9814639380
    FIAT 0009814639380
    FIAT 9814639380
    OPEL 9814639380
    CHRYSLER 0009814639380
    CHRYSLER 9814639380
    Usage nummers
    CO49115983
    49115983
    3
    35896E+12
    378
    378 - PAKKINGEN EN SETS
    50

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047026407334
    Productnummer F 026 407 277
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $13.95

    Op voorraad

    EAN code 3165143966808
    Productnummer 0 250 403 001
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $16.49

    EAN code 5908229997390
    Productnummer 00449020
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $18.54

    EAN code 4026635044680
    Productnummer 71-42033-00
    Merk VICTOR REINZ
    Prijs incl. btw.
    $31.66

    EAN code 5902659725103
    Productnummer 72-3090
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $42.25

    EAN code 4054224907856
    Productnummer 190785
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $865.80

    EAN code 042511034594
    Productnummer FK20HQR8
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $20.09

    EAN code 4054224881286
    Productnummer 188128
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $54.67

    EAN code 5903364323318
    Productnummer 72-3734
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $50.24

    EAN code 8433577143269
    Productnummer 56053500
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $24.46

    Gasket Kit, timing case

    De DISTR.HUISPAK.SET (49115983) afdichting van het distributiedeksel voorkomt olielekkages en beschermt het distributiesysteem. Door deze te vervangen door een Porza-kwaliteit pakking wordt de juiste smering en de betrouwbaarheid van de motor op lange termijn hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1