Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    2AB96
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    PODUSZKA POWIETRZNA ZAWIESZENIA DB T. AMG GT/CLS/GLC/KLASA E/KLASA C 1,6-4,0 15-PR

    Productnummer: SAS-10061
    ART: SAS-10061 / EAN: 8715616474153

    Kavo Parts
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 361,52
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 815710018838
    Productnummer A-3313
    Merk Arnott
    Prijs incl. btw.
    € 674,83

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 2133200225
    MERCEDES-BENZ 2133201025
    MERCEDES-BENZ 2133280200
    MERCEDES-BENZ A2133200225
    MERCEDES-BENZ A2133201025
    MERCEDES-BENZ A2133280200
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5706021215854
    Productnummer 114-5538
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $12.49

    EAN code 5057746436919
    Productnummer ADBP210184
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $73.01

    EAN code 3322938579616
    Productnummer SJ1598
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $6.64

    EAN code 5057746451301
    Productnummer ADBP210191
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $115.60

    EAN code 5706021215274
    Productnummer 114-5467
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $12.89

    EAN code 4059923138891
    Productnummer 1874 000 093
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $27.49

    EAN code 3322938579470
    Productnummer SJ1584
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $12.98

    EAN code 5706021217834
    Productnummer 114-5544
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $34.88

    EAN code 4006633509756
    Productnummer 24.0218-0052.1
    Merk ATE
    Prijs incl. btw.
    $49.77

    Air Spring, suspension

    De PODUSZKA POWIETRZNA ZAWIESZENIA DB T. AMG GT/CLS/GLC/KLASA E/KLASA C 1,6-4,0 15-PR (SAS-10061) herstelt de juiste rijhoogte en zorgt voor een soepele werking van de vering. Porza luchtveren bieden uitstekende duurzaamheid en superieur comfort.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1