Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    D657A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Poly V-riem set

    Productnummer: VKMA 34132
    ART: VKMA 34132 / EAN: 7316579358842

    SKF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 78,49
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047024424906
    Productnummer 1 987 946 103
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 14,99

    EAN code 4027816301288
    Productnummer 30128
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 50,92

    EAN code 4054224812976
    Productnummer 181297
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 12,57

    EAN code 4027816384250
    Productnummer 38425
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 11,33

    EAN code 4010858483968
    Productnummer 6PK1275
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 19,17

    EAN code 4010858542573
    Productnummer 6PK1270
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 17,07

    EAN code 4040074316795
    Productnummer 050 006 1275
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 13,26

    EAN code 4040074205976
    Productnummer 050 006 1270
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 14,33

    EAN code 7316575144395
    Productnummer VKM 33406
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 50,20

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    FORD USA FORD USA
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 5751.F5 , 5751F5
    CITROËN 5751.G0 , 5751G0
    PEUGEOT 5751.F5 , 5751F5
    PEUGEOT 5751.G0 , 5751G0
    LANCIA 1611424980
    LANCIA 71739512
    LANCIA 9653197280
    FIAT 1611424980
    FIAT 55180010
    FIAT 55191004
    FIAT 55191005
    FIAT 71739512
    FIAT 9653197280
    VOLVO 31216514
    FORD 1440933
    FORD 1477061
    FORD 1696474
    FORD 1865893
    FORD 1870358
    FORD 1881236
    FORD 7G9Q 6A228 AA , 7G9Q6A228AA
    FORD 7G9Q 6A228 AB , 7G9Q6A228AB
    FORD AG9Q 6A228 BA , AG9Q6A228BA
    FORD F1GQ 6A228 AA , F1GQ6A228AA
    FORD F1GQ 6C301 AA , F1GQ6C301AA
    FORD FS7Q 6A228 AA , FS7Q6A228AA
    ALFA ROMEO 1611424980
    ALFA ROMEO 71739512
    ALFA ROMEO 9653197280
    JAGUAR C2Z16647
    LAND ROVER LR003651
    Usage nummers
    VKM 33133
    VKMV 6PK1270

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5903364341701
    Productnummer 49-2295
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $124.67

    EAN code 5294512102849
    Productnummer SP-1086
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    $13.52

    EAN code 5902659721143
    Productnummer 72-2652
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $6.57

    EAN code 4045385048601
    Productnummer TOD017
    Merk AVA QUALITY COOLING
    Prijs incl. btw.
    $15.10

    EAN code 5711343164032
    Productnummer F 032 114 844
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $223.63

    EAN code 4005108587299
    Productnummer 512 0028 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $62.41

    EAN code 4014870640248
    Productnummer 512 0479 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $50.96

    EAN code 5903364341619
    Productnummer 49-2286
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $146.21

    EAN code 4054224939758
    Productnummer 193975
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $756.00

    EAN code 0742330040447
    Productnummer P550050
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    $16.65

    V-ribbed Belt Set

    De Poly V-riem set (VKMA 34132) vernieuwt het complete accessoire-aandrijfsysteem voor stabiele en efficiënte prestaties. Een Porza-kit garandeert langdurige betrouwbaarheid en een soepele werking.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1