Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    6D114
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    RAAMBEDIENINGSMECHANISME

    Productnummer: 350103341000
    ART: 350103341000 / EAN: 8001063139265

    MAGNETI MARELLI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 126,60
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5905141970838
    Productnummer 50-0774
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 31,75

    EAN code 3276428504940
    Productnummer 850494
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 152,51

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    IVECO IVECO
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 4405198
    OPEL 4500492
    OPEL 9121031
    OPEL 9160790
    OPEL 9160792
    RENAULT 7700352494
    RENAULT 8200162708
    NISSAN 7700352494
    NISSAN 8070100QAH
    NISSAN 8070100QAJ
    NISSAN 8200162708
    IVECO 2997194
    IVECO 4856064
    IVECO 500314229
    IVECO 504053527
    IVECO 504173868
    IVECO 7700352494
    IVECO 8200162708
    IVECO 93186237
    IVECO 99485358
    VAUXHALL 9109254
    Usage nummers
    AC341

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063680453
    Productnummer 350103139600
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $53.48

    EAN code 5902129002611
    Productnummer S6140
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $151.67

    EAN code 5705541402676
    Productnummer F 032 112 407
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $158.18

    EAN code 5901259401936
    Productnummer A0149
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $162.27

    Window Regulator

    De RAAMBEDIENINGSMECHANISME (350103341000) regelt de soepele en veilige beweging van het raamglas. Door deze te vervangen door een Porza-kwaliteitsregelaar worden de uitlijning, het comfort en de veiligheid van de deur hersteld.



    FAQ

    Een raammechanisme is een mechanisch of elektrisch onderdeel in het portier van een voertuig dat de beweging van het raam regelt. De functie ervan is om het raam soepel en veilig omhoog en omlaag te bewegen.

    Vervanging is nodig wanneer de raamregelaar versleten of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn dat het raam niet beweegt, vastloopt, naar beneden valt of ongewone geluiden maakt.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige deur- en raamcomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1