Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    BDBF3
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Radiator, motorkoeling

    Productnummer: 53247A
    ART: 53247A / EAN: 8718042187598

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 79,78
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5903766322957
    Productnummer AC230059
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 89,93

    EAN code 5707286198944
    Productnummer 61898
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 126,78

    EAN code 8718042035141
    Productnummer 53247
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 113,34

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    LANCIA 46834075
    LANCIA 51706942
    LANCIA 51802111
    LANCIA 51859376
    FIAT 46834075
    FIAT 51706942
    Usage nummers
    NRF 53247A
    53247A
    8
    71804E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224936337
    Productnummer 193633
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $28.24

    Op voorraad

    EAN code 5711343347534
    Productnummer F 032 116 120
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $318.06

    EAN code 3322937411368
    Productnummer JTE1011
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $9.77

    EAN code 5710476292117
    Productnummer 8540 295010
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $219.11

    EAN code 5905141961065
    Productnummer 82-0946
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $20.47

    EAN code 4014870562250
    Productnummer 624 3349 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $303.37

    EAN code 4013872827954
    Productnummer 3000 990 327
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $308.36

    EAN code 4027816129530
    Productnummer 1000986
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $27.18

    EAN code 4059923005667
    Productnummer 3000 990 526
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $312.95

    EAN code 5057746380335
    Productnummer ADBP890020
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $87.75

    Radiator, engine cooling

    The Radiator, motorkoeling (53247A) cools the engine by dissipating heat from the coolant. Replacing it restores full cooling efficiency and prevents overheating.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1