Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E3135
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Radiator, motorkoeling

    Productnummer: 53811
    ART: 53811 / EAN: 8718042080110

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 109,29
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5902659784438
    Productnummer AC165846
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 95,88

    EAN code 4057635099523
    Productnummer CR 1748 000S
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 178,87

    EAN code 5707286223868
    Productnummer 65615A
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 142,50

    EAN code 3276427353747
    Productnummer 735374
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 175,41

    EAN code 8718042353900
    Productnummer 53811A
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 104,93

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    LAND ROVER LAND ROVER
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 30748550
    VOLVO 30792220
    VOLVO 31261105
    VOLVO 31293689
    VOLVO 31368060
    VOLVO 31368082
    VOLVO 31368299
    VOLVO 31368361
    VOLVO 31368364
    VOLVO 36000106
    VOLVO 36002414
    VOLVO 36002451
    FORD 1433321
    FORD 1493774
    FORD 1778038
    FORD 1897409
    FORD 6G918005FB
    FORD 6G918005FC
    FORD 6G918005FD
    FORD ME6G918005FD
    LAND ROVER LR002641
    LAND ROVER LR006715
    LAND ROVER LR039530
    Usage nummers
    NRF 53811
    53811
    8
    71804E+12
    NRF 53811A
    53811A

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3322937518500
    Productnummer JAR990
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $15.26

    EAN code 4250093407064
    Productnummer P706
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $46.64

    EAN code 4005108517197
    Productnummer 530 0454 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $56.90

    EAN code 4014870406080
    Productnummer 818 0433 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $14.26

    EAN code 4040074201237
    Productnummer 050 005 0850
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $8.57

    EAN code 4005108959133
    Productnummer 530 0606 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $92.29

    EAN code 8718042122919
    Productnummer 53123
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $135.70

    EAN code 4019722572418
    Productnummer 45044100
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    $62.39

    EAN code 4027816422075
    Productnummer 42207
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $12.82

    Op voorraad

    EAN code 4054224851333
    Productnummer 185133
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $28.01

    Op voorraad

    Radiator, engine cooling

    The Radiator, motorkoeling (53811) cools the engine by dissipating heat from the coolant. Replacing it restores full cooling efficiency and prevents overheating.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1