Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4E60A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Radiator, motorkoeling

    Productnummer: 65523A
    ART: 65523A / EAN: 5707286223295

    NISSENS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 236,26
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8430320065236
    Productnummer D4846C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 20,91

    EAN code 8430320072265
    Productnummer D02519
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 8,34

    EAN code 4047024279407
    Productnummer 0 986 473 354
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 87,99

    EAN code 8430320271057
    Productnummer D4846K
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 38,96

    EAN code 8430320270951
    Productnummer D02519K
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 32,34

    EAN code 5902659719379
    Productnummer 27-0450
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 10,61

    EAN code 4029416241735
    Productnummer J3215044
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    € 102,12

    EAN code 4044197822164
    Productnummer FCL694149
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    € 66,02

    EAN code 5705444191424
    Productnummer 343040
    Merk BUDWEG CALIPER
    Prijs incl. btw.
    € 79,69

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 1328376
    VOLVO 500 2257 , 5002257
    VOLVO 500 3676 , 5003676
    VOLVO 5002256
    VOLVO 5002257
    VOLVO 5002259
    VOLVO 5003594
    VOLVO 5003676
    VOLVO 6842458
    VOLVO 8251698
    VOLVO 860 3676 , 8603676
    VOLVO 8602257
    VOLVO 8603676
    VOLVO 8603903
    Usage nummers
    NIS 65523A
    65523A
    5
    70729E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8435050606414
    Productnummer 37760
    Merk FAE
    Prijs incl. btw.
    $14.98

    EAN code 5901259490947
    Productnummer S6133
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $99.56

    EAN code 5700750060440
    Productnummer 2125172
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $68.29

    EAN code 8033419411442
    Productnummer 88179E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $112.52

    EAN code 4025258848965
    Productnummer 19-306315
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $84.08

    Radiator, engine cooling

    The Radiator, motorkoeling (65523A) cools the engine by dissipating heat from the coolant. Replacing it restores full cooling efficiency and prevents overheating.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1