Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    DE5CE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Remblokkenset, schijfrem

    Productnummer: 0 986 424 596
    ART: 0 986 424 596 / EAN: 3165143776841

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 43,40
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224160572
    Productnummer 116057
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 29,95

    EAN code 4054224160541
    Productnummer 116054
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 31,53

    EAN code 4027816165545
    Productnummer 16554
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 31,30

    EAN code 4027816169642
    Productnummer 16964
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 23,96

    EAN code 4040074532928
    Productnummer 025 237 0819
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 26,08

    EAN code 5907558530339
    Productnummer 19-0577
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 22,05

    EAN code 4040074532546
    Productnummer 025 237 0919/W
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 39,40

    EAN code 4047024130142
    Productnummer 0 986 494 074
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 36,83

    EAN code 4040074141076
    Productnummer 025 237 0918/PD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 46,77

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ABARTH ABARTH
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 4254 08 , 425408
    CITROËN 4254 09 , 425409
    PEUGEOT 4254 08 , 425408
    PEUGEOT 4254 09 , 425409
    LANCIA 71754803
    LANCIA 77364473
    LANCIA 77364599
    LANCIA 77365810
    LANCIA 77366528
    FIAT 51928528
    FIAT 71752990
    FIAT 71754803
    FIAT 71770106
    FIAT 71770981
    FIAT 71772222
    FIAT 71772521
    FIAT 77362092
    FIAT 77362195
    FIAT 77362710
    FIAT 77362712
    FIAT 77363420
    FIAT 77363958
    FIAT 77364281
    FIAT 77364473
    FIAT 77364599
    FIAT 77364875
    FIAT 77364897
    FIAT 77365026
    FIAT 77365113
    FIAT 77365379
    FIAT 77365468
    FIAT 77365623
    FIAT 77365810
    FIAT 77366528
    FIAT 9949276
    SAAB 95515027
    ALFA ROMEO 71754803
    ALFA ROMEO 77366528
    OPEL 16 05 157 , 1605157
    OPEL 16 05 181 , 1605181
    OPEL 95511321
    OPEL 95515027
    ABARTH 71770086
    ABARTH 77365026
    ABARTH 77365468
    CHEVROLET 95 515 027 , 95515027
    VAUXHALL 95511321
    VAUXHALL 95515027
    HOLDEN 95 515 027 , 95515027
    Usage nummers
    BP338
    E1 90R-011199/011
    23708
    0 986 424 596
    0.986.424.596
    3
    16514E+12
    248
    248 - BOSCH REMBLOKKEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3322937394180
    Productnummer JTC1001
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $109.26

    EAN code 5710476055279
    Productnummer 8500 18528
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $77.90

    EAN code 4044197115754
    Productnummer CI-SB-1308
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $6.41

    EAN code 4040074306772
    Productnummer 714 710 0017/HD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $94.16

    EAN code 4054224798195
    Productnummer 179819
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $51.37

    Op voorraad

    EAN code 5710476351869
    Productnummer 8500 24575
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $46.69

    EAN code 4044197501694
    Productnummer FDB4262
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $44.26

    EAN code 8020584054130
    Productnummer P 50 041
    Merk BREMBO
    Prijs incl. btw.
    $50.78

    EAN code 4047024895577
    Productnummer 1 987 946 254
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $15.57

    EAN code 5016687202670
    Productnummer FCP2H
    Merk FERODO RACING
    Prijs incl. btw.
    $93.64

    Brake Pad Set, disc brake

    De Remblokkenset, schijfrem (0 986 424 596) biedt sterke en betrouwbare remprestaties door consistente wrijving en veilige remkracht te leveren. Het tijdig vervangen van uw remblokken helpt schijfschade te voorkomen, lawaai te verminderen en een optimale remwerking te behouden.
    Met de slimme zoekfunctie van Porza vindt u eenvoudig de juiste remblokken voor uw voertuig aan de hand van uw kenteken, VIN-nummer of gedetailleerde voertuiginformatie. Kies voor kwaliteitsonderdelen, snelle levering en vertrouwde merken met Porza.

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Een set remblokken voor schijfremmen bestaat uit frictiemateriaal dat op een achterplaat is gemonteerd en tegen de remschijf drukt om het voertuig af te remmen of te stoppen. Deze remblokken zijn ontworpen om consistente remprestaties, een hoge hittebestendigheid en duurzaamheid te bieden onder diverse rijomstandigheden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de afmetingen van de remblokken (lengte, breedte, dikte), het type frictiemateriaal (organisch, semi-metallisch of keramisch), het bedrijfstemperatuurbereik en de compatibiliteit met het remklauwsysteem. De minimale dikte is cruciaal, aangezien remblokken doorgaans vervangen moeten worden wanneer de frictielaag dunner wordt dan ongeveer 2-3 mm, afhankelijk van de specificaties van de fabrikant.

    Organische remblokken bieden een stillere werking en soepeler remmen, semi-metallische remblokken zijn beter bestand tegen hitte en gaan langer mee, en keramische remblokken produceren weinig stof, hebben een lange levensduur en leveren stabiele prestaties bij hoge temperaturen. Elk type is geschikt voor verschillende rijstijlen en -omstandigheden.

    Remblokken moeten worden vervangen wanneer de remprestaties afnemen, er lawaai ontstaat of het frictiemateriaal de slijtagegrens bereikt. Andere signalen zijn een langere remweg en een grotere rempedaalslag. Regelmatige inspectie is essentieel voor de veiligheid.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van technische specificaties zoals de vorm en afmetingen van de remblokken en de compatibiliteit met het remsysteem. Dit garandeert een 100% correcte pasvorm vóór verzending, waardoor het risico op verkeerde bestellingen wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige remonderdelen met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland en België. Als het product niet past, kan het worden geretourneerd volgens het retourbeleid, wat zorgt voor een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1