Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    D5B53
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Remblokkenset, schijfrem

    Productnummer: 19-0672
    ART: 19-0672 / EAN: 5907558531084

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 30,77
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047024091047
    Productnummer 0 986 494 047
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 53,69

    EAN code 3322937278527
    Productnummer GDB1424
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 52,41

    EAN code 3322938185237
    Productnummer GDB2006
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 51,40

    EAN code 4006633097246
    Productnummer 13.0460-3993.2
    Merk ATE
    Prijs incl. btw.
    € 60,66

    EAN code 4019722242434
    Productnummer 2357701
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    € 63,36

    EAN code 5016687220612
    Productnummer FVR1381
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    € 54,75

    EAN code 5016687221312
    Productnummer FVR1461
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    € 54,83

    EAN code 5012759122167
    Productnummer LP1582
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 41,36

    EAN code 4027816164258
    Productnummer 16425
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 29,67

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1135167
    FORD 1318139
    FORD 1415166
    FORD 1465166
    FORD 1465167
    FORD 1479223
    FORD 2402E5A235B
    FORD 4042008
    FORD 4053306
    FORD 4077636
    FORD 7G9Q9S468AC
    FORD 7G9Q9S468AD
    FORD YC152K021AC
    FORD YC1J2K021AA
    FORD YC1J2K021AB
    FORD YC1J2K021AC
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5908229963142
    Productnummer 00142917
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $6.30

    EAN code 8032928205221
    Productnummer 05P2285
    Merk LPR
    Prijs incl. btw.
    $43.63

    EAN code 5902659761491
    Productnummer 19-3375
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $33.62

    EAN code 3165141087567
    Productnummer 3 397 118 540
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $14.18

    EAN code 4082300617245
    Productnummer 1NE 010 299-121
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $65.09

    EAN code 4040074313831
    Productnummer 316 050 0152/HD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $113.83

    EAN code 5905141938791
    Productnummer 72-6218
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $18.97

    EAN code 4047437397385
    Productnummer 36219 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $112.49

    Op voorraad

    EAN code 4040074287859
    Productnummer 28-14 610 0010
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $3.92

    EAN code 5907558528879
    Productnummer 19-0401
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.11

    Brake Pad Set, disc brake

    De Remblokkenset, schijfrem (19-0672) biedt sterke en betrouwbare remprestaties door consistente wrijving en veilige remkracht te leveren. Het tijdig vervangen van uw remblokken helpt schijfschade te voorkomen, lawaai te verminderen en een optimale remwerking te behouden.
    Met de slimme zoekfunctie van Porza vindt u eenvoudig de juiste remblokken voor uw voertuig aan de hand van uw kenteken, VIN-nummer of gedetailleerde voertuiginformatie. Kies voor kwaliteitsonderdelen, snelle levering en vertrouwde merken met Porza.



    FAQ

    Een set remblokken voor schijfremmen bestaat uit frictiemateriaal dat op een achterplaat is gemonteerd en tegen de remschijf drukt om het voertuig af te remmen of te stoppen. Deze remblokken zijn ontworpen om consistente remprestaties, een hoge hittebestendigheid en duurzaamheid te bieden onder diverse rijomstandigheden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de afmetingen van de remblokken (lengte, breedte, dikte), het type frictiemateriaal (organisch, semi-metallisch of keramisch), het bedrijfstemperatuurbereik en de compatibiliteit met het remklauwsysteem. De minimale dikte is cruciaal, aangezien remblokken doorgaans vervangen moeten worden wanneer de frictielaag dunner wordt dan ongeveer 2-3 mm, afhankelijk van de specificaties van de fabrikant.

    Organische remblokken bieden een stillere werking en soepeler remmen, semi-metallische remblokken zijn beter bestand tegen hitte en gaan langer mee, en keramische remblokken produceren weinig stof, hebben een lange levensduur en leveren stabiele prestaties bij hoge temperaturen. Elk type is geschikt voor verschillende rijstijlen en -omstandigheden.

    Remblokken moeten worden vervangen wanneer de remprestaties afnemen, er lawaai ontstaat of het frictiemateriaal de slijtagegrens bereikt. Andere signalen zijn een langere remweg en een grotere rempedaalslag. Regelmatige inspectie is essentieel voor de veiligheid.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van technische specificaties zoals de vorm en afmetingen van de remblokken en de compatibiliteit met het remsysteem. Dit garandeert een 100% correcte pasvorm vóór verzending, waardoor het risico op verkeerde bestellingen wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige remonderdelen met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland en België. Als het product niet past, kan het worden geretourneerd volgens het retourbeleid, wat zorgt voor een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1