Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    68E26
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Remblokkenset, schijfrem

    Productnummer: 19-1107
    ART: 19-1107 / EAN: 5907558561715

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 15,66
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4040074028643
    Productnummer 025 209 7311
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 23,46

    EAN code 4040074138267
    Productnummer 025 209 7311/PD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 26,84

    EAN code 3322937186570
    Productnummer GDB1305
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 28,12

    EAN code 4019722492365
    Productnummer 2260501
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    € 77,80

    EAN code 4019722251887
    Productnummer 2097401
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    € 30,71

    EAN code 5012759305157
    Productnummer LP699
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 17,15

    EAN code 5016687029079
    Productnummer FDB558
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    € 23,55

    EAN code 5906295146285
    Productnummer 20973 00 704 00
    Merk BRECK
    Prijs incl. btw.
    € 24,85

    EAN code 5901619552223
    Productnummer QP0137
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    € 21,28

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    PEUGEOT PEUGEOT
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 1617247980
    CITROËN 172201
    CITROËN 425071
    CITROËN 425104
    CITROËN 425146
    CITROËN 425148
    CITROËN 425196
    CITROËN 425197
    CITROËN 425256
    CITROËN 425257
    CITROËN 425271
    CITROËN 425274
    CITROËN 425311
    CITROËN 425442
    CITROËN 425490
    CITROËN 95659341
    CITROËN 95666971
    CITROËN 96666971
    PEUGEOT 1617247980
    PEUGEOT 425071
    PEUGEOT 425104
    PEUGEOT 425146
    PEUGEOT 425148
    PEUGEOT 425196
    PEUGEOT 425197
    PEUGEOT 425256
    PEUGEOT 425257
    PEUGEOT 425271
    PEUGEOT 425274
    PEUGEOT 425311
    PEUGEOT 425442
    PEUGEOT 425490
    PEUGEOT 95659341
    PEUGEOT 95666971
    PEUGEOT 96666971
    RENAULT 7701202210
    RENAULT 7701202308
    RENAULT 7701202662
    RENAULT 7701204626
    RENAULT 7701204664
    RENAULT 7701204845
    RENAULT 7701207034
    EICHER 101545299
    HSV 571744S
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4019722180941
    Productnummer 2193801
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    $52.79

    EAN code 4054224160428
    Productnummer 116042
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $36.86

    Op voorraad

    EAN code 3165141066494
    Productnummer 0 221 119 027
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $70.49

    EAN code 4019722406492
    Productnummer 2472101
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    $94.19

    EAN code 3322938162375
    Productnummer GDB1975
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $56.65

    EAN code 4019722439650
    Productnummer 2542901
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    $38.74

    EAN code 4047437035980
    Productnummer 17435 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $53.91

    EAN code 4011558965402
    Productnummer WK 1040/1 x
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $30.92

    EAN code 4040074113370
    Productnummer 614 037 0002
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $8.51

    Brake Pad Set, disc brake

    De Remblokkenset, schijfrem (19-1107) biedt sterke en betrouwbare remprestaties door consistente wrijving en veilige remkracht te leveren. Het tijdig vervangen van uw remblokken helpt schijfschade te voorkomen, lawaai te verminderen en een optimale remwerking te behouden.
    Met de slimme zoekfunctie van Porza vindt u eenvoudig de juiste remblokken voor uw voertuig aan de hand van uw kenteken, VIN-nummer of gedetailleerde voertuiginformatie. Kies voor kwaliteitsonderdelen, snelle levering en vertrouwde merken met Porza.



    FAQ

    Een set remblokken voor schijfremmen bestaat uit frictiemateriaal dat op een achterplaat is gemonteerd en tegen de remschijf drukt om het voertuig af te remmen of te stoppen. Deze remblokken zijn ontworpen om consistente remprestaties, een hoge hittebestendigheid en duurzaamheid te bieden onder diverse rijomstandigheden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de afmetingen van de remblokken (lengte, breedte, dikte), het type frictiemateriaal (organisch, semi-metallisch of keramisch), het bedrijfstemperatuurbereik en de compatibiliteit met het remklauwsysteem. De minimale dikte is cruciaal, aangezien remblokken doorgaans vervangen moeten worden wanneer de frictielaag dunner wordt dan ongeveer 2-3 mm, afhankelijk van de specificaties van de fabrikant.

    Organische remblokken bieden een stillere werking en soepeler remmen, semi-metallische remblokken zijn beter bestand tegen hitte en gaan langer mee, en keramische remblokken produceren weinig stof, hebben een lange levensduur en leveren stabiele prestaties bij hoge temperaturen. Elk type is geschikt voor verschillende rijstijlen en -omstandigheden.

    Remblokken moeten worden vervangen wanneer de remprestaties afnemen, er lawaai ontstaat of het frictiemateriaal de slijtagegrens bereikt. Andere signalen zijn een langere remweg en een grotere rempedaalslag. Regelmatige inspectie is essentieel voor de veiligheid.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van technische specificaties zoals de vorm en afmetingen van de remblokken en de compatibiliteit met het remsysteem. Dit garandeert een 100% correcte pasvorm vóór verzending, waardoor het risico op verkeerde bestellingen wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige remonderdelen met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland en België. Als het product niet past, kan het worden geretourneerd volgens het retourbeleid, wat zorgt voor een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1