Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F92AE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Remklauw

    Productnummer: 86-0660
    ART: 86-0660 / EAN: 5704651343701

    ELSTOCK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 63,73
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8430320085579
    Productnummer D41101C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 23,28

    EAN code 3165143357163
    Productnummer 0 986 473 059
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 105,72

    EAN code 5902659749987
    Productnummer 82-0417
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 52,65

    EAN code 4044197822768
    Productnummer FCL694291
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    € 49,96

    EAN code 4044197822775
    Productnummer FCL694292
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    € 49,96

    EAN code 5705444143706
    Productnummer 342784
    Merk BUDWEG CALIPER
    Prijs incl. btw.
    € 92,72

    EAN code 5703858237585
    Productnummer 2136133
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 49,74

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ISUZU ISUZU
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 542265
    OPEL 542267
    OPEL 542283
    OPEL 8970352590
    OPEL 8970352591
    OPEL 8971444790
    OPEL 97035259
    OPEL 97039051
    OPEL 97144479
    ISUZU 8970352590
    ISUZU 8971444790
    VAUXHALL 97035259
    VAUXHALL 97039051
    VAUXHALL 97144479
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5703858930851
    Productnummer 213760
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $64.96

    EAN code 5902659711601
    Productnummer 82-0198
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $46.13

    EAN code 5703858717827
    Productnummer 2125165
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $48.47

    EAN code 5903364349042
    Productnummer 82-0737
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $34.06

    EAN code 5704651414746
    Productnummer 83-1901
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $91.98

    EAN code 5903364300821
    Productnummer 82-0629
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $37.76

    EAN code 5703858973117
    Productnummer 213065
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $55.26

    EAN code 4027816234463
    Productnummer 23446
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $23.80

    Op voorraad

    EAN code 4027816383857
    Productnummer 38385
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $12.24

    EAN code 5703858736149
    Productnummer 203396
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $43.14

    Op voorraad

    Brake Caliper

    De Remklauw (86-0660) oefent gecontroleerde druk uit op de remblokken voor stabiel en effectief remmen. Het vervangen van een versleten remklauw herstelt consistente remprestaties. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om de juiste remklauw te vinden.



    FAQ

    Een remklauw is een essentieel onderdeel van het schijfremsysteem en bevat de remblokken en zuigers. Wanneer er hydraulische druk wordt uitgeoefend via het rempedaal, drukt de remklauw de remblokken tegen de remschijf, waardoor wrijving ontstaat die het voertuig vertraagt of tot stilstand brengt. Remklauwen kunnen vast of zwevend zijn, afhankelijk van het voertuig en de configuratie van het remsysteem.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere het type remklauw (zwevend of vast), het aantal zuigers, de zuigerdiameter, de montageconfiguratie en de compatibiliteit met specifieke remschijfmaten. Materialen zoals gietijzer of aluminium worden vaak gebruikt vanwege hun sterkte en warmteafvoer. De remklauw moet bestand zijn tegen hoge temperaturen (vaak boven de 200 °C) en hydraulische drukken, terwijl de prestaties en duurzaamheid constant blijven.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de remklauw remvloeistof lekt, vastzit, gecorrodeerd is of ongelijkmatige slijtage van de remblokken veroorzaakt. Symptomen kunnen zijn: naar één kant trekken tijdens het remmen, verminderde remwerking of ongewone geluiden. In sommige gevallen kunnen remklauwen gerepareerd worden met behulp van afdichtingssets, maar bij ernstige schade is meestal volledige vervanging nodig.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat de remklauw exact overeenkomt met de configuratie van uw voertuig, inclusief het type remsysteem en de schijfdiameter, waardoor het risico op een verkeerde montage wordt geminimaliseerd.

    Porza levert hoogwaardige remonderdelen met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Hierdoor hebben zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snel toegang tot de juiste onderdelen. Bovendien biedt Porza een breed Europees verzendnetwerk voor een efficiënte distributie.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een veilige en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1