Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4A514
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Reparatieset, steunbeugel voor veerpootophanging

    Productnummer: MK147R
    ART: MK147R / EAN: 5412096195440

    MONROE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 74,97
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816120278
    Productnummer 12027
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 52,33

    EAN code 4027816120292
    Productnummer 12029
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 27,83

    EAN code 4027816120285
    Productnummer 12028
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 28,92

    EAN code 4027816120261
    Productnummer 12026
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 52,33

    EAN code 4027816120315
    Productnummer 12031
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 93,44

    EAN code 7316572330579
    Productnummer VKDA 35303 T
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 24,67

    EAN code 5907558597882
    Productnummer 72-2137
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 28,81

    EAN code 5907558597899
    Productnummer 72-2138
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 25,75

    EAN code 4040074040003
    Productnummer 11-14 641 0014
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 26,21

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 1607691280
    CITROËN 5038.42 , 503842
    CITROËN 5038.74 , 503874
    CITROËN 503829
    CITROËN 503874
    CITROËN 5038F3
    PEUGEOT 1607691280
    PEUGEOT 5038.19 , 503819
    PEUGEOT 5038.74 , 503874
    PEUGEOT 503819
    PEUGEOT 503829
    PEUGEOT 503842
    PEUGEOT 503874
    PEUGEOT 5038F3
    FIAT 1307241080
    FIAT 1307242080
    FIAT 1323165080
    FIAT 1323166080
    FIAT 1329775080
    FIAT 1338761080
    FIAT 1339628080
    FIAT 1345896080
    Usage nummers
    MONMK147R
    MK147R
    5
    4121E+12
    094
    094 - MONROE MONTAGE SETS

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5414465140013
    Productnummer T36478
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $12.15

    EAN code 5901619527894
    Productnummer 72-2571
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.58

    EAN code 7316574279708
    Productnummer VKM 65019
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $16.02

    Repair Kit, suspension strut support mount

    The Reparatieset, steunbeugel voor veerpootophanging (MK147R) connects the strut to the chassis and absorbs vibration. Porza mounts offer quiet operation, stability, and durability.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1