Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Ruitenwisser

    Productnummer: 3 397 004 755
    ART: 3 397 004 755 / EAN:

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 5,46
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3165143609262
    Productnummer 3 397 004 632
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,82

    EAN code 4047024151741
    Productnummer 3 397 008 047
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 11,43

    EAN code 4047023477361
    Productnummer 3 397 004 772
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 6,64

    EAN code 3165143609255
    Productnummer 3 397 004 631
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 7,95

    EAN code 4047024879164
    Productnummer 3 397 008 996
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 13,14

    EAN code
    Productnummer 3 397 004 759
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 12,10

    EAN code 4047024134225
    Productnummer 3 397 008 006
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,94

    EAN code 4047024208803
    Productnummer 3 397 004 990
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 8,59

    EAN code 4047024699250
    Productnummer 3 397 011 430
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 6,95

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CADILLAC CADILLAC
    CHEVROLET CHEVROLET
    CITROËN CITROËN
    DAEWOO DAEWOO
    DAIHATSU DAIHATSU
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    HONDA HONDA
    HYUNDAI HYUNDAI
    JEEP JEEP
    KIA KIA
    LANCIA LANCIA
    LAND ROVER LAND ROVER
    LEXUS LEXUS
    MAZDA MAZDA
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    RENAULT RENAULT
    SEAT SEAT
    SKODA SKODA
    SMART SMART
    SSANGYONG SSANGYONG
    SUBARU SUBARU
    SUZUKI SUZUKI
    TOYOTA TOYOTA
    VOLVO VOLVO
    VW VW
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MB249237
    MITSUBISHI MB261585
    MITSUBISHI MB286249
    MITSUBISHI MB510387
    MITSUBISHI MB617949
    MITSUBISHI MR154352
    MITSUBISHI MR339996
    MITSUBISHI MR416376
    CITROËN 6426 74 , 642674
    CITROËN 6426 CR , 6426CR
    CITROËN 6426 P5 , 6426P5
    CITROËN 6426 SE , 6426SE
    CITROËN 6426 SF , 6426SF
    SUZUKI 35010-00000 , 3501000000
    SUZUKI 35103-00000 , 3510300000
    SUZUKI 38340 70F40 000 , 3834070F40000
    SUZUKI 38340 83E40 000 , 3834083E40000
    SUZUKI 38340-00350 , 3834000350
    SUZUKI 38340-70F40 , 3834070F40
    SUZUKI 38340-71701 , 3834071701
    SUZUKI 38340-78202 , 3834078202
    SUZUKI 38340-83E40 , 3834083E40
    SUZUKI 3834081AR0
    SUZUKI 38822 54G00 000 , 3882254G00000
    SUZUKI 38822 80G10 000 , 3882280G10000
    SUZUKI 38822-54G00 , 3882254G00
    SUZUKI 38822-80G10 , 3882280G10
    PEUGEOT 6426 P4 , 6426P4
    PEUGEOT 6426 SG , 6426SG
    PEUGEOT 6426 SH , 6426SH
    PEUGEOT 6426 T7 , 6426T7
    PEUGEOT 9650 25 , 965025
    PEUGEOT 9670 04 , 967004
    FIAT 5897499
    FIAT 5899240
    FIAT 5907531
    FIAT 7730256
    VOLVO 11708309
    VOLVO 1358009
    VOLVO 15125558
    VOLVO 3518841
    VOLVO 9139569
    FORD 1105282
    FORD 1105284
    FORD 1326285
    FORD 1332302
    FORD 1478373
    FORD 1515014
    FORD 1771498
    FORD 1771499
    FORD 1822529
    FORD 1863099
    FORD 2T1A1 7402 AA , 2T1A17402AA
    FORD 2T1A17402AA
    FORD 4379893
    FORD 4946464
    FORD 4946465
    FORD 5026760
    FORD 83BG 17528 B1A , 83BG17528B1A
    FORD 83BG17528B1A
    FORD 93BG17528W1L
    FORD A820X17528AA
    FORD YS7J17402AA
    MAZDA 8420-67-330 , 842067330
    MAZDA 8432-67-330 , 843267330
    MAZDA 8445-67-330 , 844567330
    MAZDA B25H-67-330 , B25H67330
    MAZDA C102-67-330 , C10267330
    MERCEDES-BENZ 001 820 25 45 , 0018202545
    MERCEDES-BENZ 001 820 26 45 , 0018202645
    MERCEDES-BENZ 001 820 33 45 , 0018203345
    MERCEDES-BENZ 168 820 20 45 , 1688202045
    MERCEDES-BENZ 415 824 00 26 , 4158240026
    MERCEDES-BENZ 415 824 07 26 , 4158240726
    MERCEDES-BENZ A 001 820 25 45 , A0018202545
    MERCEDES-BENZ A 001 820 26 45 , A0018202645
    MERCEDES-BENZ A 001 820 33 45 , A0018203345
    MERCEDES-BENZ A 168 820 20 45 , A1688202045
    MERCEDES-BENZ A 415 824 00 26 , A4158240026
    MERCEDES-BENZ A 415 824 07 26 , A4158240726
    OPEL 12 72 976 , 1272976
    OPEL 12 73 508 , 1273508
    OPEL 52270128
    OPEL 90444831
    OPEL 90444837
    OPEL 90511638
    OPEL 90511639
    OPEL 91 12 850 , 9112850
    OPEL 91 14 679 , 9114679
    OPEL 91 93 459 , 9193459
    OPEL 91 95 157 , 9195157
    OPEL 91128878
    OPEL 91132007
    OPEL 91155610
    OPEL 91158440
    OPEL 91160056
    OPEL 93176660
    OPEL 93187205
    OPEL 93195930
    OPEL 93195940
    OPEL 93195941
    OPEL 93195951
    OPEL 93196003
    HYUNDAI 98820 02000 , 9882002000
    HYUNDAI 98820 05500 , 9882005500
    HYUNDAI 98820 17000 , 9882017000
    HYUNDAI 98820 1C000 , 988201C000
    HYUNDAI 98820 26000 , 9882026000
    HYUNDAI 98820 29600 , 9882029600
    HYUNDAI 98820 2B001 , 988202B001
    KIA 0K2C0 67330 , 0K2C067330
    SEAT 6K6 955 425 A , 6K6955425A
    VW 1HS 955 425 B , 1HS955425B
    VW 1J6 955 425 C , 1J6955425C
    VW 1J6955425
    VW 1J6955427
    VW 1M6 955 425 A , 1M6955425A
    VW 1M6955425
    VW 1U6 955 425 A , 1U6955425A
    VW 1U9 955 425 B , 1U9955425B
    VW 3BD955427
    VW 6K6 955 425 A , 6K6955425A
    VW 6L6955425
    TOYOTA 85214 60050 , 8521460050
    TOYOTA 85220 22300 , 8522022300
    TOYOTA 85220 22530 , 8522022530
    TOYOTA 85220 22590 , 8522022590
    TOYOTA 85220 22620 , 8522022620
    TOYOTA 85242 05060 , 8524205060
    TOYOTA 85242 06010 , 8524206010
    TOYOTA 85242 30040 , 8524230040
    TOYOTA 85242 33040 , 8524233040
    TOYOTA 85242 36010 , 8524236010
    TOYOTA 85242 60010 , 8524260010
    TOYOTA 85242 60011 , 8524260011
    TOYOTA 85242 60012 , 8524260012
    TOYOTA 85242 60020 , 8524260020
    TOYOTA 85242 60021 , 8524260021
    TOYOTA 85242 60030 , 8524260030
    TOYOTA 85242 60040 , 8524260040
    TOYOTA 85242 60050 , 8524260050
    TOYOTA 85242 60060 , 8524260060
    SUBARU 86542 FC110 , 86542FC110
    RENAULT 28 79 061 44R , 287906144R
    RENAULT 77 01 045 747 , 7701045747
    RENAULT 77 01 068 742 , 7701068742
    RENAULT 77 11 130 022 , 7711130022
    RENAULT 77 11 170 178 , 7711170178
    RENAULT 77 11 172 298 , 7711172298
    CHEVROLET 52 270 128 , 52270128
    CHEVROLET 9193459
    CHEVROLET 94 618 402 , 94618402
    CHEVROLET 96 323 563 , 96323563
    CHRYSLER 05012 615AA , 05012615AA
    CHRYSLER 05012 615AB , 05012615AB
    CHRYSLER 5012 615AA , 5012615AA
    CHRYSLER 5012 615AB , 5012615AB
    CHRYSLER 55154 920AB , 55154920AB
    CHRYSLER 55155 455 , 55155455
    DAEWOO 38840A78B00000
    DAEWOO 96323563
    DAIHATSU 85220 87716 000 , 8522087716000
    DAIHATSU 85220 87717 000 , 8522087717000
    DAIHATSU 85220 87725 000 , 8522087725000
    DAIHATSU 85242 87203 000 , 8524287203000
    HONDA 38450-SA0-612 , 38450SA0612
    HONDA 76730-TGG-A12 , 76730TGGA12
    LADA 2102 6313200 10 , 2102631320010
    LADA 21055 2005070 01 , 21055200507001
    LADA 2108 6313200 01 , 2108631320001
    PIAGGIO 644536
    PIAGGIO 8522087Z02000
    PIAGGIO 8523087Z01000
    ROVER AMR 1806 , AMR1806
    ROVER DKC 1009 80 , DKC100980
    ROVER LR049843
    ROVER LR079891
    ROVER PRC 6447 , PRC6447
    SMART 4508200145
    HOLDEN 90 511 532 , 90511532
    CLARK 13008720
    Usage nummers
    H 341
    3 397 004 755
    3.397.004.755
    3
    16514E+12
    280
    280 - BOSCH RUITENWISSERS
    Wiper Blade

    De Ruitenwisser (3 397 004 755) zorgt voor helder zicht op de voorruit onder alle weersomstandigheden. Het vervangen van versleten wisserbladen herstelt een soepele, streeploze wisprestatie. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om de juiste bladen te vinden.

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Een ruitenwisserblad is een onderdeel dat op de ruitenwisserarm is gemonteerd en regen, vuil en ander afval van de voorruit verwijdert. De functie ervan is om in alle weersomstandigheden een helder zicht te behouden door een soepel en gelijkmatig contact met het glasoppervlak te garanderen. Goed functionerende ruitenwissers zijn essentieel voor veilig autorijden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte van het ruitenwisserblad, het bevestigingstype (zoals haak, pen, bajonet of drukknop) en het ontwerp van het blad (conventioneel, plat of hybride). Het rubberen element is doorgaans gemaakt van hoogwaardige natuurlijke of synthetische materialen, soms met een grafietcoating voor minder wrijving. Ruitenwissers moeten betrouwbaar functioneren bij temperaturen van ongeveer -30°C tot +60°C en bestand zijn tegen UV-straling en slijtage.

    Vervanging wordt aanbevolen bij tekenen van slijtage, zoals strepen, piepen, overslaan of verminderde wisserwerking. De meeste ruitenwissers moeten elke 6-12 maanden worden vervangen, afhankelijk van het gebruik en de omgevingsomstandigheden. Regelmatige vervanging zorgt voor optimaal zicht en rijveiligheid.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden vergeleken met de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat de ruitenwisser de juiste maat, montagewijze en uitvoering heeft voor uw voertuig, waardoor de kans op een verkeerde montage wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige ruitenwissersysteemcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1