Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    0F6D6
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Ruitenwisser

    Productnummer: 577843
    ART: 577843 / EAN: 3276425778436

    VALEO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 32,69
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047025252355
    Productnummer 3 397 007 945
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 30,19

    EAN code 3276425785021
    Productnummer 578502
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 15,84

    EAN code 3276425785137
    Productnummer 578513
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 27,60

    EAN code 3276425747074
    Productnummer 574707
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 32,78

    EAN code 8717613110706
    Productnummer DF-073
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 36,81

    EAN code 3276421192724
    Productnummer 119272
    Merk SWF
    Prijs incl. btw.
    € 34,63

    EAN code 8717613054789
    Productnummer DF-050
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 30,06

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    BMW BMW
    CITROËN CITROËN
     FORTHING
    HONDA HONDA
    OPEL OPEL
    SEAT SEAT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 16 898 554 80 , 1689855480
    CITROËN 1689855080
    CITROËN 1689855180
    CITROËN 1689855480
    CITROËN YQ00138980
    CITROËN YQ00139080
    OPEL 39123538
    OPEL 39200337
    BMW 2 407 288 , 2407288
    BMW 2407288
    BMW 5 A27 D68 , 5A27D68
    BMW 5 A51 2F4 , 5A512F4
    BMW 5A27D68
    BMW 5A512F4
    BMW 61 61 2 407 288 , 61612407288
    BMW 61 61 5 A27 D68 , 61615A27D68
    BMW 61 61 5 A51 2F4 , 61615A512F4
    BMW 61612407288
    BMW 61615A27D68
    BMW 61615A512F4
    BMW 61615A974B1
    SEAT 5F1955425
    SEAT 5F1955425A
    SEAT 5F1955426
    SEAT 5F1955426A
    SEAT 6F1955425
    SEAT 6F1955425A
    SEAT 6F1955426
    SEAT 6F1955426A
    SEAT 6F1998002
    SKODA 5F1955425
    SKODA 5F1955426
    HONDA 766203W0A01
    HONDA 766303W0A01
    VAUXHALL 39123538
    VAUXHALL 39200337
    BMW (BRILLIANCE) 2 407 288 , 2407288
    BMW (BRILLIANCE) 2407288
    BMW (BRILLIANCE) 5 A27 D68 , 5A27D68
    BMW (BRILLIANCE) 5A27D68
    BMW (BRILLIANCE) 61 61 2 407 288 , 61612407288
    BMW (BRILLIANCE) 61 61 5 A27 D68 , 61615A27D68
    BMW (BRILLIANCE) 61612407288
    BMW (BRILLIANCE) 61615A27D68
    Usage nummers
    VF843
    VAL577843
    577843
    3
    27643E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5707286265585
    Productnummer 96770
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $84.33

    EAN code 4027816305972
    Productnummer 30597
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $7.63

    Op voorraad

    EAN code 5902659785220
    Productnummer 27-0633
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $48.33

    EAN code 4054224918456
    Productnummer 191845
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $61.20

    EAN code 4027816015703
    Productnummer 01570
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $12.71

    Op voorraad

    EAN code 5704651472739
    Productnummer 72-0023
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $70.76

    EAN code 3276428365442
    Productnummer 836544
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $405.31

    EAN code 4005108996893
    Productnummer 624 3785 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $383.47

    EAN code 4054224918630
    Productnummer 191863
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $43.20

    Op voorraad

    EAN code 5903364334505
    Productnummer 27-4041
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $84.40

    Wiper Blade

    The Ruitenwisser (577843) ensures clear windshield visibility in all weather conditions. Replacing worn wiper blades restores smooth, streak free wiping performance. Use Porza’s smart search to find the correct blades.



    FAQ

    Een ruitenwisserblad is een onderdeel dat op de ruitenwisserarm is gemonteerd en regen, vuil en ander afval van de voorruit verwijdert. De functie ervan is om in alle weersomstandigheden een helder zicht te behouden door een soepel en gelijkmatig contact met het glasoppervlak te garanderen. Goed functionerende ruitenwissers zijn essentieel voor veilig autorijden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte van het ruitenwisserblad, het bevestigingstype (zoals haak, pen, bajonet of drukknop) en het ontwerp van het blad (conventioneel, plat of hybride). Het rubberen element is doorgaans gemaakt van hoogwaardige natuurlijke of synthetische materialen, soms met een grafietcoating voor minder wrijving. Ruitenwissers moeten betrouwbaar functioneren bij temperaturen van ongeveer -30°C tot +60°C en bestand zijn tegen UV-straling en slijtage.

    Vervanging wordt aanbevolen bij tekenen van slijtage, zoals strepen, piepen, overslaan of verminderde wisserwerking. De meeste ruitenwissers moeten elke 6-12 maanden worden vervangen, afhankelijk van het gebruik en de omgevingsomstandigheden. Regelmatige vervanging zorgt voor optimaal zicht en rijveiligheid.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden vergeleken met de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat de ruitenwisser de juiste maat, montagewijze en uitvoering heeft voor uw voertuig, waardoor de kans op een verkeerde montage wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige ruitenwissersysteemcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1