Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    52B7E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Schokdemper

    Productnummer: 11-1470
    ART: 11-1470 / EAN: 5905141985122

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 24,22
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4909500012888
    Productnummer 443027
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 32,19

    EAN code 5908229916438
    Productnummer 00053809
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    € 8,06

    EAN code 5908229986578
    Productnummer 00417403
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    € 20,39

    EAN code 4909500322000
    Productnummer 344279
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 56,47

    EAN code 4909500004203
    Productnummer 343006
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 51,67

    EAN code 4909500421062
    Productnummer 344298
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 63,49

    EAN code 5908229986592
    Productnummer 00507405
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    € 23,69

    EAN code 5412096545917
    Productnummer 376064SP
    Merk MONROE
    Prijs incl. btw.
    € 62,23

    EAN code 4909500012864
    Productnummer 443026
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 42,34

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 22012270
    OPEL 22012271
    OPEL 22012272
    OPEL 22834094
    OPEL 342003
    OPEL 342005
    OPEL 342006
    OPEL 342007
    OPEL 342075
    OPEL 342076
    OPEL 342077
    OPEL 342080
    OPEL 342086
    OPEL 342089
    OPEL 342097
    OPEL 342611
    OPEL 344189
    OPEL 344251
    OPEL 72012272
    OPEL 8854
    OPEL 8971250103
    OPEL 8971400822
    OPEL 8971794420
    OPEL 8971794430
    OPEL 8977872
    OPEL 8977881
    OPEL 9003101
    OPEL 9003102
    OPEL 9003103
    OPEL 90032228
    OPEL 90032358
    OPEL 90079308
    OPEL 90093722
    OPEL 90094150
    OPEL 90094151
    OPEL 90094152
    OPEL 90094631
    OPEL 90105586
    OPEL 90421625
    OPEL 91018421
    OPEL 91038796
    OPEL 9182
    OPEL 9290473
    OPEL 9293981
    OPEL 9293985
    OPEL 95511389
    OPEL 95527091
    OPEL 97120036
    OPEL 97179442
    OPEL 97179443
    OPEL 97366651
    OPEL 97366652
    OPEL SA342089
    OPEL SA342097
    ISUZU 342001
    ISUZU 8292070760
    ISUZU 8971250103
    ISUZU 8971400822
    ISUZU 8971794420
    ISUZU 8971794430
    ROVER GDA1049
    Usage nummers
    MGA-6669

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4057635016704
    Productnummer ABR 9 000P
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    $97.13

    EAN code 5902659717962
    Productnummer 11-0543
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $44.15

    EAN code 4082300839524
    Productnummer 8EL 015 630-401
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $248.31

    EAN code 5903766344294
    Productnummer 11-1059
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $21.26

    EAN code 5705541800007
    Productnummer F 032 113 406
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $190.75

    EAN code 4025258682125
    Productnummer 22-189288
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $84.08

    EAN code 8718042382962
    Productnummer 166041
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $31.16

    EAN code 4025258682255
    Productnummer 22-196309
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $74.30

    EAN code 4059923096474
    Productnummer 350 644
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $88.97

    EAN code 4909500322000
    Productnummer 344279
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $46.67

    Shock Absorber

    De Schokdemper (11-1470) verbetert de controle over de ophanging en de stabiliteit op de weg. Porza biedt soepele demping, een lange levensduur en hoog comfort.



    FAQ

    Vervanging is nodig wanneer de schokdemper versleten of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn overmatig stuiteren, slechte wegligging, langere remwegen, vloeistoflekkage of ongelijkmatige bandenslijtage.

    Porza levert hoogwaardige ophangingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    A shock absorber is a suspension component that controls the movement of the springs and suspension. Its function is to absorb and dampen shocks from the road, ensuring vehicle stability, comfort, and proper tire contact with the road.

    Key specifications include type (gas or oil), length, stroke, mounting type, damping characteristics, and compatibility with the vehicle. It must handle load, vibration, and varying road conditions.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1