Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C62EC
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Schokdemper

    Productnummer: 626 624 0001
    ART: 626 624 0001 / EAN: 4040074369180

    MEYLE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 41,14
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4040074359853
    Productnummer 626 614 0003
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 42,25

    EAN code 4013872009633
    Productnummer 115 009
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 57,96

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 03 44 100 , 0344100
    OPEL 03 44 169 , 0344169
    OPEL 03 44 172 , 0344172
    OPEL 03 44 173 , 0344173
    OPEL 03 44 179 , 0344179
    OPEL 03 44 183 , 0344183
    OPEL 03 44 185 , 0344185
    OPEL 03 44 186 , 0344186
    OPEL 03 44 222 , 0344222
    OPEL 03 44 252 , 0344252
    OPEL 03 44 254 , 0344254
    OPEL 03 44 270 , 0344270
    OPEL 03 44 271 , 0344271
    OPEL 03 44 284 , 0344284
    OPEL 03 44 299 , 0344299
    OPEL 3 44 100 , 344100
    OPEL 3 44 169 , 344169
    OPEL 3 44 172 , 344172
    OPEL 3 44 173 , 344173
    OPEL 3 44 179 , 344179
    OPEL 3 44 183 , 344183
    OPEL 3 44 185 , 344185
    OPEL 3 44 186 , 344186
    OPEL 3 44 222 , 344222
    OPEL 3 44 252 , 344252
    OPEL 3 44 254 , 344254
    OPEL 3 44 270 , 344270
    OPEL 3 44 271 , 344271
    OPEL 3 44 284 , 344284
    OPEL 3 44 299 , 344299
    VAUXHALL 90 51 2290 , 90512290
    GENERAL MOTORS 72081342
    GENERAL MOTORS 72118773
    GENERAL MOTORS 90236797
    GENERAL MOTORS 90236798
    GENERAL MOTORS 90335783
    GENERAL MOTORS 90343193
    GENERAL MOTORS 90344371
    GENERAL MOTORS 90374458
    GENERAL MOTORS 90374459
    GENERAL MOTORS 90374460
    GENERAL MOTORS 90445061
    GENERAL MOTORS 90447311
    GENERAL MOTORS 90447312
    GENERAL MOTORS 90511717
    GENERAL MOTORS 90511730
    GENERAL MOTORS 90512290
    Usage nummers
    MSA0477

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224767689
    Productnummer 176768
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $17.42

    Op voorraad

    EAN code 4040074033593
    Productnummer 526 725 0007
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $54.63

    EAN code 4005108006400
    Productnummer 500 0744 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $26.37

    EAN code 5903364321017
    Productnummer 72-3679
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $10.98

    EAN code 5902659770332
    Productnummer 72-3328
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $10.26

    EAN code 5412096516009
    Productnummer PK358
    Merk MONROE
    Prijs incl. btw.
    $39.46

    EAN code 8033419125585
    Productnummer 26043
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $10.19

    EAN code 5903766389455
    Productnummer 72-4368
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.37

    Shock Absorber

    De Schokdemper (626 624 0001) verbetert de controle over de ophanging en de stabiliteit op de weg. Porza biedt soepele demping, een lange levensduur en hoog comfort.

    Meyle is een vertrouwd Duits merk dat bekend staat om hoogwaardige aftermarket-auto-onderdelen en duurzame en nauwkeurig ontworpen componenten biedt voor een breed scala aan voertuigen. Met een sterke focus op betrouwbaarheid en innovatie zijn Meyle-onderdelen ontworpen om te voldoen aan of te overtreffen OEM-normen. Of het nu gaat om ophanging, remmen of motorcomponenten, Meyle garandeert langdurige prestaties en een perfecte pasvorm voor uw voertuig.



    FAQ

    Vervanging is nodig wanneer de schokdemper versleten of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn overmatig stuiteren, slechte wegligging, langere remwegen, vloeistoflekkage of ongelijkmatige bandenslijtage.

    Porza levert hoogwaardige ophangingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    A shock absorber is a suspension component that controls the movement of the springs and suspension. Its function is to absorb and dampen shocks from the road, ensuring vehicle stability, comfort, and proper tire contact with the road.

    Key specifications include type (gas or oil), length, stroke, mounting type, damping characteristics, and compatibility with the vehicle. It must handle load, vibration, and varying road conditions.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1