Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    75E39
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    SCHOKDEMPER

    Productnummer: 351848070000
    ART: 351848070000 / EAN: 8001063403465

    MAGNETI MARELLI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 41,97
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4013872123179
    Productnummer 105 841
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 70,35

    EAN code 4909500007983
    Productnummer 344256
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 65,67

    EAN code 4909500007327
    Productnummer 343216
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 60,42

    EAN code 4909500016862
    Productnummer 443234
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 48,16

    EAN code 4909500015001
    Productnummer 443134
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 31,97

    EAN code 4909500005033
    Productnummer 343047
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 45,68

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 436003
    OPEL 436013
    OPEL 436014
    OPEL 436017
    OPEL 436021
    OPEL 436024
    OPEL 436025
    OPEL 436026
    OPEL 436057
    OPEL 436058
    OPEL 436059
    OPEL 436061
    OPEL 436073
    OPEL 436083
    OPEL 436088
    OPEL 436096
    OPEL 436101
    OPEL 436108
    OPEL 436109
    OPEL 436148
    OPEL 436149
    OPEL 436163
    OPEL 436164
    OPEL 436209
    OPEL 436228
    OPEL 436229
    OPEL 436239
    OPEL 436243
    OPEL 436251
    OPEL 436273
    OPEL 436274
    OPEL 436276
    OPEL 436557
    OPEL 436558
    OPEL 436559
    OPEL 436561
    OPEL 436569
    OPEL 436570
    OPEL 436581
    OPEL 436582
    OPEL 436583
    OPEL 436592
    OPEL 436593
    OPEL 72080190
    OPEL 72081117
    OPEL 72081120
    OPEL 72081170
    OPEL 72118768
    OPEL 72118784
    OPEL 72118785
    OPEL 72118786
    OPEL 72118797
    OPEL 72119033
    OPEL 72119034
    OPEL 72119084
    OPEL 72119085
    OPEL 9004325
    OPEL 9004351
    OPEL 902 95 311 , 90295311
    OPEL 902 95 385 , 90295385
    OPEL 90223732
    OPEL 90223733
    OPEL 90223735
    OPEL 90268695
    OPEL 90271096
    OPEL 90271097
    OPEL 90271098
    OPEL 90271099
    OPEL 90271100
    OPEL 90272911
    OPEL 90288138
    OPEL 90288891
    OPEL 90295311
    OPEL 90295385
    OPEL 90297713
    OPEL 90297919
    OPEL 90297920
    OPEL 903 69 823 , 90369823
    OPEL 90335774
    OPEL 90335775
    OPEL 90342270
    OPEL 90348401
    OPEL 90348402
    OPEL 90350742
    OPEL 90350743
    OPEL 90350744
    OPEL 90369301
    OPEL 90369823
    OPEL 90372057
    OPEL 90373563
    OPEL 90374185
    OPEL 90374341
    OPEL 90393102
    OPEL 90398215
    OPEL 904 21 766 , 90421766
    OPEL 90421763
    OPEL 90421764
    OPEL 90421766
    OPEL 90421770
    OPEL 90421787
    OPEL 90421788
    OPEL 90442890
    OPEL 90443134
    OPEL 90443257
    OPEL 90447366
    OPEL 90447386
    OPEL 90447389
    OPEL 90447391
    OPEL 90447392
    OPEL 90473199
    OPEL 90473315
    OPEL 90496519
    OPEL 90496520
    OPEL 90511754
    OPEL 90511755
    OPEL 90511756
    OPEL 90511769
    OPEL 90511992
    OPEL 90512749
    OPEL 90512750
    OPEL 90542948
    OPEL 90575402
    OPEL 9192577
    CHEVROLET 436202
    SACHS 105774
    SACHS 105805
    SACHS 105806
    SACHS 105841
    SACHS 112058
    VAUXHALL 436569
    VAUXHALL 902 95 311 , 90295311
    VAUXHALL 90295311
    Usage nummers
    1848G

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5012759508701
    Productnummer GN10440-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $61.96

    EAN code 8718042055934
    Productnummer 32429
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $268.33

    EAN code 4054224861738
    Productnummer 186173
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $428.27

    EAN code 4054224931073
    Productnummer 193107
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $637.90

    Shock Absorber

    De SCHOKDEMPER (351848070000) verbetert de controle over de ophanging en de stabiliteit op de weg. Porza biedt soepele demping, een lange levensduur en hoog comfort.



    FAQ

    Vervanging is nodig wanneer de schokdemper versleten of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn overmatig stuiteren, slechte wegligging, langere remwegen, vloeistoflekkage of ongelijkmatige bandenslijtage.

    Porza levert hoogwaardige ophangingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    A shock absorber is a suspension component that controls the movement of the springs and suspension. Its function is to absorb and dampen shocks from the road, ensuring vehicle stability, comfort, and proper tire contact with the road.

    Key specifications include type (gas or oil), length, stroke, mounting type, damping characteristics, and compatibility with the vehicle. It must handle load, vibration, and varying road conditions.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1