Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4106B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    LUCHTFILTER SAFE ELEMENT

    Productnummer: P601560
    ART: P601560 / EAN: 0742330167496

    DONALDSON
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 78,19
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4011558006334
    Productnummer CF 3240
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 78,19

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
     BERKHOF
     BOVA
     IRIZAR
    IVECO IVECO
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ A0040947704
    DAIMLER A0050940004
    FORD OTOSAN CC469601BA
    IVECO 5801649081
    IVECO 5801699114
    MAN 05P601560
    LINDE 0009831751
    JOHN DEERE F071151
    LIEBHERR 10294939
    LIEBHERR 10491891
    CLAAS 11063350
    FENDT H931202090400
    SAME 090007937
    SAME 90007937
    PERKINS 2652C881
    PERKINS 2652C882
    JCB 32925753
    ATLAS COPCO 2914508200
    CATERPILLAR 3045633
    KOMATSU 5203966
    NEW HOLLAND 84579126
    VALTRA ACV0066720
    DEUTZ-FAHR 90007937
    DYNAPAC 4812040416
    AGCO 4286474M1
    AGCO 72437627
    AGCO H931202090400
    SENNEBOGEN 149255
    TEREX 0906040719
    TEREX 15503428
    TEREX 17690116
    TEREX 25621700012
    TEREX 906040719
    MCCORMICK 713045A1
    SANDVIK 55200152
    SANDVIK 69041541
    INTERNATIONAL 2591007C1
    HAMM 02183788
    BREDAMENARINIBUS 0194202
    TERBERG-BENSCHOP T28041751
    HYDREMA 7100330
    ZOOMLION 1010600952
    ursus MATCZZ05688
    Usage nummers
    P601560
    899
    899 - DONALDSON SPECIAL PRODUCT
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816008941
    Productnummer 1000003
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $581.26

    Op voorraad

    EAN code 5903364352202
    Productnummer 26-1884
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.20

    EAN code 3276421193325
    Productnummer 119332
    Merk SWF
    Prijs incl. btw.
    $32.20

    EAN code 5711343449351
    Productnummer F 032 116 685
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $172.75

    EAN code 4044197819300
    Productnummer FCL692506
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $56.54

    EAN code 4027816262213
    Productnummer 26221
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $10.04

    EAN code 4250093456796
    Productnummer P679M
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $85.64

    EAN code 5704651674539
    Productnummer 73-0129
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $250.88

    EAN code 4250093481088
    Productnummer PK05501
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $214.90

    EAN code 4250093481149
    Productnummer PK05402
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $89.64

    Secondary Air Filter

    The LUCHTFILTER SAFE ELEMENT (P601560) provides additional filtration to protect the engine in high dust environments. Replacing the secondary filter ensures optimal airflow and long engine life. Use Porza’s smart search to find the correct filter.



    FAQ

    Een secundair luchtfilter is een extra filtercomponent die naast het primaire luchtfilter in het inlaatsysteem is geïnstalleerd. De functie ervan is om een extra beschermingslaag te bieden door fijnere deeltjes op te vangen die mogelijk door het hoofdfilter heen komen. Dit zorgt ervoor dat schonere lucht de motor bereikt, wat de levensduur verlengt en optimale prestaties behoudt, met name in veeleisende of stoffige omgevingen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filtratie-efficiëntie (vaak hoger dan die van het primaire filter), de luchtstroomcapaciteit, de afmetingen en het filtermateriaal (doorgaans fijn papier of synthetisch materiaal). Het filter moet een balans vinden tussen het opvangen van fijne deeltjes en een voldoende luchtstroom, en het moet bestand zijn tegen bedrijfstemperaturen die in motoromgevingen doorgaans variëren van 80 tot 120 °C. Een goede pasvorm in de luchtfilterbehuizing is essentieel voor een effectieve afdichting.

    Vervanging is nodig wanneer het filter verstopt raakt of de onderhoudsinterval is bereikt. Omdat het fijnere deeltjes opvangt, kan het onder zware omstandigheden sneller verstopt raken dan het primaire filter. Regelmatige inspectie is belangrijk, vooral bij offroad- of zware toepassingen waar de luchtvervuiling hoger is.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat het secundaire luchtfilter de juiste maat en configuratie heeft voor uw inlaatsysteem, waardoor het risico op een verkeerde montage wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige filtercomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1