Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    6E877
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Sensor, brandstofdruk

    Productnummer: 21-0670
    ART: 21-0670 / EAN: 5903766346243

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 211,79
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047024226609
    Productnummer 0 281 002 908
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 115,77

    EAN code 4047026227703
    Productnummer 0 281 006 085
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 175,03

    EAN code 5903766346250
    Productnummer 21-0671
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 253,13

    EAN code 4048488070050
    Productnummer AS2224
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    € 33,11

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    HYUNDAI HYUNDAI
    KIA KIA
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI 32G6109100
    LANCIA 55190763
    LANCIA 55195077
    FIAT 55190763
    FIAT 55195077
    ALFA ROMEO 55190763
    ALFA ROMEO 55195077
    Usage nummers
    HEP21-0670

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 7316572309117
    Productnummer VKM 11255
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $53.73

    EAN code 4027816122425
    Productnummer 12242
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $129.73

    EAN code 5904608006189
    Productnummer OP 618
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $5.33

    Op voorraad

    EAN code 5027049298347
    Productnummer TCK62
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    $152.01

    EAN code 5902129022862
    Productnummer S4055
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $102.87

    EAN code 8717613172858
    Productnummer DRD-014
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $9.05

    EAN code 4909500194522
    Productnummer 441081
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $41.06

    EAN code 5711343317674
    Productnummer F 032 115 836
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $215.60

    EAN code 4054224940990
    Productnummer 194099
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $137.70

    EAN code 4025258476472
    Productnummer 22-110442
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $80.17

    Sensor, fuel pressure

    De Sensor, brandstofdruk (21-0670) meet de brandstofdruk voor een nauwkeurige injectieregeling. Het vervangen van een defecte sensor door een Porza-sensor van hoge kwaliteit herstelt de stabiele brandstoftoevoer en motorprestaties.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1