Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E39F7
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    CONDENSOR, AIRCO

    Productnummer: 94795
    ART: 94795 / EAN: 5707286259119

    NISSENS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 164,33
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4103590670069
    Productnummer A2C59507009Z
    Merk CONTINENTAL/VDO
    Prijs incl. btw.
    € 93,93

    EAN code 4082300774672
    Productnummer 6PT 010 376-211
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 88,97

    EAN code 5903766319810
    Productnummer AC830073
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 88,37

    EAN code 4047026448627
    Productnummer 0 986 259 031
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 123,69

    EAN code 8718042024008
    Productnummer 35518
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 88,43

    EAN code 4045385206353
    Productnummer TO5383D
    Merk AVA QUALITY COOLING
    Prijs incl. btw.
    € 144,81

    EAN code 8718042349347
    Productnummer 707046
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 87,17

    EAN code 4010326947954
    Productnummer 94795
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    € 111,05

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    SEAT SEAT
    TOYOTA TOYOTA
    VW VW
    Fabrikant Productnummer
    SEAT 03G906088F
    VW 03G906088F
    TOYOTA 8846044430
    TOYOTA 8846044440
    TOYOTA 8846044450
    TOYOTA 8846044460
    TOYOTA 8846044510
    TOYOTA 8846044520
    TOYOTA 8846044530
    HITACHI 137013
    HITACHI 2507013
    Usage nummers
    RTA9000-EE010
    NIS 94795
    351310171
    491
    491 - CONDENSOREN MID
    00C

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047024830400
    Productnummer 0 258 017 203
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $113.72

    EAN code 4057635021746
    Productnummer AC 359 000S
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    $98.01

    Condenser, air conditioning

    De CONDENSOR, AIRCO (94795) koelt en condenseert koelmiddel voor krachtige aircoprestaties. Het vervangen van een defecte condensor herstelt de efficiënte koeling en beschermt de compressor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste onderdeel te vinden.



    FAQ

    Een airconditioningcondensor is een warmtewisselaar die zich aan de voorkant van het voertuig bevindt, meestal in de buurt van de radiator. De functie ervan is om warmte af te geven aan het koelmiddel door het om te zetten van een gas onder hoge druk naar een vloeistof. Dit proces is essentieel voor het airconditioningsysteem om koude lucht in de cabine te produceren.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de afmetingen, het koelvermogen, het type aansluiting voor de koelmiddelleidingen en de compatibiliteit met het airconditioningsysteem van het voertuig. Condensatoren worden meestal van aluminium gemaakt voor een efficiënte warmteoverdracht en moeten bestand zijn tegen hoge druk, trillingen en temperatuurschommelingen die doorgaans variëren van -40 °C tot +120 °C. De juiste lamellendichtheid en het ontwerp van de luchtstroom zijn ook belangrijk voor optimale prestaties.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de condensor lekt, verstopt is, gecorrodeerd is of fysiek beschadigd is (bijvoorbeeld door wegvuil). Symptomen kunnen zijn: verminderde koelprestaties, lekkage van koelmiddel of problemen met de systeemdruk. Een beschadigde condensor kan de efficiëntie van het gehele airconditioningsysteem aanzienlijk beïnvloeden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de condensor compatibel is met het airconditioningsysteem van uw voertuig, inclusief afmetingen, aansluitingen en prestatie-eisen.

    Porza levert hoogwaardige airconditioning- en koelcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle toegang tot essentiële onderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1