Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    5CC58
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Sensor, wielsnelheid

    Productnummer: AS4317
    ART: AS4317 / EAN: 4048488033574

    AUTLOG
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 17,67
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224067055
    Productnummer 106705
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 24,24

    EAN code 5902659786814
    Productnummer 20-0282
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 20,82

    EAN code 4040074344873
    Productnummer 11-14 899 0033
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 29,32

    EAN code 5012759968710
    Productnummer SS20388
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 26,24

    EAN code 4057795733305
    Productnummer 12.40015
    Merk DT Spare Parts
    Prijs incl. btw.
    € 34,57

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46862100
    FIAT 51764254
    FIAT 51782787
    FIAT 51801310
    FIAT 52148324
    CITROËN/PEUGEOT 1643705480
    CITROËN/PEUGEOT 4545F8
    CITROËN/PEUGEOT 4545H2
    Usage nummers
    AS4317
    4
    04849E+12
    ATAS4317

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8717475056914
    Productnummer 20-11779-05-2
    Merk TYC
    Prijs incl. btw.
    $89.93

    EAN code 5902129093565
    Productnummer S0690PR
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $117.20

    EAN code 4013872980857
    Productnummer 2290 601 127
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $666.83

    EAN code 5012759968710
    Productnummer SS20388
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $21.69

    EAN code 5704651615600
    Productnummer 11-1937
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $407.72

    Sensor, wheel speed

    The Sensor, wielsnelheid (AS4317) provides accurate wheel speed data for safe and controlled braking performance. Replacing a faulty sensor restores ABS, traction control, and overall vehicle stability. Use Porza’s smart search to find the correct sensor.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1