Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    329DB
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    SONDA LAMBDA FIAT DOBLO 1,6-2,0 D 10-

    Productnummer: 6PA 358 243-441
    ART: 6PA 358 243-441 / EAN: 4069842023482

    HELLA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 76,62
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047025852418
    Productnummer 0 281 004 458
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 140,11

    EAN code 5012759576724
    Productnummer ES21197-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 76,58

    EAN code 4028977989667
    Productnummer 7.13115.08.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 87,60

    EAN code 8050947998672
    Productnummer 466016355238
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 85,76

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    JEEP JEEP
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 53302940
    FIAT 55275928
    ALFA ROMEO 53302940
    ALFA ROMEO 55275928
    OPEL 55275928
    JEEP 53302940
    JEEP 55275928
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4062375498567
    Productnummer V52-72-0467
    Merk VEMO
    Prijs incl. btw.
    $102.94

    EAN code 4010326968133
    Productnummer 96813
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    $128.38

    EAN code 4060232225516
    Productnummer 432139
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $254.23

    EAN code 4082300619911
    Productnummer 6PT 013 113-291
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $16.67

    EAN code 4060232583623
    Productnummer 194605
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $465.03

    EAN code 4082300930443
    Productnummer 6PA 358 221-951
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $77.65

    EAN code 4019722182273
    Productnummer 2179203
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    $79.36

    EAN code 5012759575383
    Productnummer ES21063-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $86.29

    EAN code 4027816069850
    Productnummer 06985
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $1.17

    EAN code 5902659728272
    Productnummer 12-1557
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $3.56

    Oxygen Sensor

    De SONDA LAMBDA FIAT DOBLO 1,6-2,0 D 10- (6PA 358 243-441) meet het zuurstofgehalte in de uitlaatgassen voor een nauwkeurige regeling van het brandstofmengsel. Porza garandeert een snelle respons, nauwkeurigheid en duurzaamheid op lange termijn.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1