Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    DE7AF
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Startaccu

    Productnummer: 0 092 S40 110
    ART: 0 092 S40 110 / EAN: 4047024937581

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 184,42
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047023479617
    Productnummer 0 092 S50 080
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 189,66

    EAN code 4047023573230
    Productnummer 0 092 S50 100
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 210,96

    EAN code 4047023479594
    Productnummer 0 092 S40 080
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 168,60

    EAN code 4047023479648
    Productnummer 0 092 S40 100
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 180,97

    EAN code 4047025244411
    Productnummer 0 092 S4E 100
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 227,19

    EAN code 4047024937598
    Productnummer 0 092 S50 110
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 217,01

    EAN code 5902659735010
    Productnummer 85-0006
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 192,01

    EAN code 4047026293197
    Productnummer 0 092 S4E 111
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 243,88

    EAN code 4047026329025
    Productnummer 0 092 S4E 420
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 257,03

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    AUDI AUDI
    BMW BMW
     CASE IH
    CHEVROLET CHEVROLET
    CHRYSLER CHRYSLER
     CLAAS
    DODGE DODGE
    FIAT FIAT
    FORD FORD
     FUSO (MITSUBISHI)
    JEEP JEEP
     JOHN DEERE
    LAND ROVER LAND ROVER
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
     NEW HOLLAND
    OPEL OPEL
    PORSCHE PORSCHE
    RENAULT RENAULT
    RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS
     SAME
     SCANIA
    SEAT SEAT
    TOYOTA TOYOTA
     VAN HOOL
    VOLVO VOLVO
    VW VW
    Fabrikant Productnummer
    LANCIA 51832154
    FIAT 1398488080
    FIAT 51832154
    FIAT K1398488080
    VOLVO 30659799
    VOLVO 30772227
    FORD 2130446
    FORD BXT94RH7730
    FORD CK4T10655BA
    FORD GK2T10655DC
    FORD GK2T10655EB
    FORD GK2T10655EC
    FORD HAMJ10655YAA
    ALFA ROMEO 50532674
    ALFA ROMEO 51832154
    JAGUAR 02C2S51726
    JAGUAR 4X4310655DA
    JAGUAR 6B9N10655RC
    JAGUAR 7N0915105B
    JAGUAR C2C 34669 , C2C34669
    JAGUAR C2C34669
    JAGUAR C2S 51726 , C2S51726
    JAGUAR C2S51726
    JAGUAR LR0 32354 , LR032354
    JAGUAR LR0 38128 , LR038128
    JAGUAR LR032354
    JAGUAR LR038128
    OPEL 1681056880
    OPEL 24456171
    OPEL 93168578
    OPEL 95521080
    HYUNDAI 37110D7800
    LAND ROVER 02C2S51726
    LAND ROVER 4X4310655DA
    LAND ROVER 6B9N10655RC
    LAND ROVER 6G9N10655RC
    LAND ROVER 7N0915105B
    LAND ROVER C2S51726
    LAND ROVER LR032354
    LAND ROVER LR038128
    BMW 61 21 6 913 741 , 61216913741
    BMW 61 21 7 550 493 , 61217550493
    BMW 61 21 7 604 816 , 61217604816
    BMW 61 21 8 361 195 , 61218361195
    BMW 61 21 8 376 451 , 61218376451
    BMW 61 21 8 381 747 , 61218381747
    BMW 61 21 8 381 748 , 61218381748
    BMW 61 21 8 720 722 , 61218720722
    SEAT 000 915 105 DH , 000915105DH
    SEAT 000 915 105 ED , 000915105ED
    SEAT JZW 915 105 AD , JZW915105AD
    VW 000 915 105 AG , 000915105AG
    VW 000 915 105 DH , 000915105DH
    VW 000 915 105 ED , 000915105ED
    VW 5GM 915 105 H , 5GM915105H
    VW 5GM 915 105 Q , 5GM915105Q
    VW 5K0 915 105 H , 5K0915105H
    VW 5KO 915 105 H , 5KO915105H
    VW JZW 915 105 AD , JZW915105AD
    TOYOTA 28800 31460 , 2880031460
    TOYOTA 28800 36110 , 2880036110
    TOYOTA 288000L470
    TOYOTA 288000L490
    TOYOTA 288000L510
    TOYOTA 288000L520
    TOYOTA 288000L580
    TOYOTA 288000L581
    TOYOTA 288000R090
    TOYOTA 28800YZZRC
    NISSAN 2441000Q3L
    AUDI 000 915 105 AG , 000915105AG
    AUDI 000 915 105 DH , 000915105DH
    AUDI 000 915 105 ED , 000915105ED
    AUDI 5GM 915 105 H , 5GM915105H
    AUDI 5GM 915 105 Q , 5GM915105Q
    AUDI 5K0 915 105 H , 5K0915105H
    AUDI JZW 915 105 AD , JZW915105AD
    CHEVROLET 24 456 171 , 24456171
    CHEVROLET 93 168 578 , 93168578
    CHEVROLET 95 521 080 , 95521080
    CHRYSLER BE0H7700AA
    CHRYSLER BL0H7750AA
    CHRYSLER VE0H7700AA
    DODGE 56029 635AC , 56029635AC
    DODGE BE0H7700AA
    GREAT WALL 3703100XKW09A
    JEEP BE0H7700AA
    LEXUS 2880031460
    VAUXHALL 1681056880
    VAUXHALL 93168578
    Usage nummers
    S4 011
    12V 80AH 740A
    580 400 074
    0 092 S40 110

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5707286464629
    Productnummer 98174
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $87.16

    EAN code 8001063716800
    Productnummer 571822112133
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $27.54

    Starter Battery

    De Startaccu (0 092 S40 110) slaat elektrische energie op en levert stroom aan de voertuigsystemen tijdens het starten en in stand-bymodus. Door deze te vervangen door een Porza-accu van hoge kwaliteit, worden een betrouwbare start en elektrische stabiliteit hersteld.

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1