Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F8997
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Starter

    Productnummer: F 032 110 523
    ART: F 032 110 523 / EAN: 5705541045293

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 242,36
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5705541045415
    Productnummer F 032 110 536
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 156,73

    EAN code 3838922061918
    Productnummer MS 232
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 594,44

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    IVECO IVECO
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 42522942
    VOLVO 6209190
    DAF 1516768R
    IVECO 42498135
    IVECO 42522641
    IVECO 42522653
    MAGIRUS-DEUTZ 01161422
    MAGIRUS-DEUTZ 01164995
    MAGIRUS-DEUTZ 01170053
    MAGIRUS-DEUTZ 01172099
    MAGIRUS-DEUTZ 01173241
    MAGIRUS-DEUTZ 01173820
    MAGIRUS-DEUTZ 01180804
    MAGIRUS-DEUTZ 01302023
    MAGIRUS-DEUTZ 116 1422 , 1161422
    MAGIRUS-DEUTZ 116 4995 , 1164995
    MAGIRUS-DEUTZ 117 0053 , 1170053
    MAGIRUS-DEUTZ 117 2099 , 1172099
    MAGIRUS-DEUTZ 117 3241 , 1173241
    MAGIRUS-DEUTZ 117 3820 , 1173820
    MAGIRUS-DEUTZ 118 0804 , 1180804
    MAGIRUS-DEUTZ 130 2023 , 1302023
    MAGIRUS-DEUTZ 42488477
    MAGIRUS-DEUTZ B17R24X4
    MAGIRUS-DEUTZ B29R24X4H7622
    MAGIRUS-DEUTZ B7R24X4H7622
    BOMAG 057 109 03 , 05710903
    BOMAG 05710903
    LIEBHERR 620 06 62 , 6200662
    LIEBHERR 6200662
    HANOMAG RHEINSTAHL 114939702
    CASE IH E41565
    CASE IH E41565EX
    O&K 744 648 , 744648
    POCLAIN E0041565
    LISTER 17073
    LISTER 18381
    FAUN 1701 065 , 1701065
    FAUN 1701065
    SNVI 0001115485
    SNVI 0001115489
    SNVI 0001115490
    Usage nummers
    110523
    CAR110523
    F032110523
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5903766370248
    Productnummer AC630080
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $72.79

    EAN code 7316575753504
    Productnummer VKBA 1951
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $65.93

    EAN code 3276425785113
    Productnummer 578511
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $19.69

    EAN code 5905141997200
    Productnummer 26-2301
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $26.59

    EAN code 4054224760970
    Productnummer 176097
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $46.49

    EAN code 5907558565706
    Productnummer 20-0057
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.28

    EAN code 4054224037744
    Productnummer 103774
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $53.44

    Op voorraad

    EAN code 5905141916638
    Productnummer 26-2275
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $8.32

    EAN code 4047026237160
    Productnummer 0 986 134 172
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $102.22

    EAN code 5907558512212
    Productnummer 20-0026
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $15.08

    Starter

    The Starter (F 032 110 523) cranks the engine to initiate combustion. Installing a Porza-quality starter motor restores fast starts and dependable engine operation.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1