Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    71617
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Starter

    Productnummer: F 032 112 026
    ART: F 032 112 026 / EAN: 5705541051409

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 267,08
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5705541128392
    Productnummer F 032 138 477
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 40,29

    EAN code 4057795781061
    Productnummer 12.71005
    Merk DT Spare Parts
    Prijs incl. btw.
    € 194,71

    EAN code 5902129003342
    Productnummer S1045
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 142,60

    EAN code 5901259422481
    Productnummer S4017
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 185,02

    EAN code 5901259469998
    Productnummer S0423
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 163,08

    EAN code 5901259419603
    Productnummer S0089
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 176,85

    EAN code 5901259420234
    Productnummer S0139
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 103,62

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    PEUGEOT 5802 EC , 5802EC
    PEUGEOT 5802 Y9 , 5802Y9
    PEUGEOT 5802 Z1 , 5802Z1
    PEUGEOT 5802Y9
    PEUGEOT 5802Z1
    FIAT 1319555080
    FIAT 1331329080
    FIAT 46208436
    FIAT 46231646
    FIAT 71721242
    FIAT 71782324
    FIAT K1319555080
    FIAT K1331329080
    IVECO 131955508
    HEULIEZ 131955508
    Usage nummers
    112026
    CAR112026
    F032112026
    5
    70554E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4043605408266
    Productnummer 47678
    Merk MAPCO
    Prijs incl. btw.
    $43.42

    Op voorraad

    EAN code 5903364341343
    Productnummer 49-2259
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $83.45

    EAN code 5012759399774
    Productnummer TC1799
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $17.50

    EAN code 4005108599421
    Productnummer 600 0066 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $820.26

    EAN code 5050063189315
    Productnummer ADN18931
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $49.70

    EAN code 4009026882412
    Productnummer OC 1051
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $5.15

    EAN code 4040074237472
    Productnummer 216 020 0041/HD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $24.88

    EAN code 4054224024744
    Productnummer 102474
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $25.69

    Op voorraad

    EAN code 5903364341909
    Productnummer 49-2315
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $120.19

    EAN code 4027816093558
    Productnummer 1000882
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $535.73

    Op voorraad

    Starter

    The Starter (F 032 112 026) cranks the engine to initiate combustion. Installing a Porza-quality starter motor restores fast starts and dependable engine operation.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1