Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    9EF2A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Startmotor / Starter

    Productnummer: S1226S
    ART: S1226S / EAN: 5902129124306

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 115,63
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4053082195665
    Productnummer 10439568
    Merk ALANKO
    Prijs incl. btw.
    € 191,49

    EAN code 5902129078265
    Productnummer S1167S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 125,26

    EAN code 5902129242840
    Productnummer S1288S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 125,48

    EAN code 5902129057123
    Productnummer S1154S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 181,08

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CADILLAC CADILLAC
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    PONTIAC PONTIAC
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 1202222
    OPEL 12567585
    OPEL 12575626
    OPEL 12637159
    OPEL 55353996
    OPEL 55556245
    OPEL 6202015
    OPEL 6202037
    OPEL 6202055
    OPEL 6202125
    OPEL 9000902
    OPEL 93175890
    OPEL 93175908
    OPEL 9512772
    CHRYSLER 04896421AA
    CHRYSLER 4896421AA
    GENERAL MOTORS R1540016
    CUMMINS 3632009
    Usage nummers
    8000079

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5703858017620
    Productnummer 503312
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $154.75

    EAN code 4056111130200
    Productnummer ADAB-022
    Merk FEBEST
    Prijs incl. btw.
    $17.64

    EAN code 5902129023487
    Productnummer ABE9186(SKF)
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $2.70

    EAN code 5901259421903
    Productnummer S3026
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $115.18

    EAN code 8001063748023
    Productnummer 715011133011
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $200.07

    EAN code 7316581866700
    Productnummer VKMCV 55019
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $60.48

    EAN code 4027816402404
    Productnummer 40240
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $35.12

    Op voorraad

    EAN code 5902129028536
    Productnummer S4058
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $183.47

    EAN code 8001063451381
    Productnummer 710815021001
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $433.04

    EAN code 5901259421613
    Productnummer S3003
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $55.44

    Starter

    De Startmotor / Starter (S1226S) start de motor om de verbranding op gang te brengen. Door een startmotor van Porza-kwaliteit te installeren, worden snelle starts en een betrouwbare werking van de motor hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1