Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    59C8B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    STARTMOTOR / STARTER

    Productnummer: S5009
    ART: S5009 / EAN: 5901259422863

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 148,06
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224015841
    Productnummer 101584
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 146,39

    EAN code 5705541051676
    Productnummer F 032 112 103
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 216,12

    EAN code 5705541134829
    Productnummer F 032 138 963
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 5,86

    EAN code 8033419162962
    Productnummer 46099
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 37,41

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI M002T87671
    MITSUBISHI M2T87671
    MITSUBISHI M2T87671AM
    FORD 1C2411000AA
    OPEL 09198664
    OPEL 09198665
    OPEL 1202207
    OPEL 4200256
    OPEL 4418269
    OPEL 4500256
    OPEL 4502433
    OPEL 9160556
    OPEL 9512521
    OPEL R1540002
    RENAULT 7701067294
    NISSAN 7700300522
    NISSAN 7700313447
    NISSAN 7701067297
    NISSAN 7711134622
    Usage nummers
    M2T87671

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816435570
    Productnummer 43557
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $17.57

    EAN code 5901259458084
    Productnummer S0292
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $104.98

    EAN code 8001063657561
    Productnummer 313011300003
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $20.05

    EAN code 5902129072539
    Productnummer S0550PR
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $84.64

    EAN code 5012759623916
    Productnummer TC4927
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $13.64

    EAN code 5050100316810
    Productnummer 28447439-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $988.70

    EAN code 4040074192832
    Productnummer 116 020 0009
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $24.37

    EAN code 4043605855664
    Productnummer 51227HPS
    Merk MAPCO
    Prijs incl. btw.
    $18.89

    Op voorraad

    EAN code 4027816310938
    Productnummer 31093
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $12.60

    EAN code 5901259419825
    Productnummer S0104
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $80.71

    Starter

    De STARTMOTOR / STARTER (S5009) start de motor om de verbranding op gang te brengen. Door een startmotor van Porza-kwaliteit te installeren, worden snelle starts en een betrouwbare werking van de motor hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1