Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    1A285
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    STARTMOTOR / STARTER

    Productnummer: S3016
    ART: S3016 / EAN: 5901259421798

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 69,59
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224882894
    Productnummer 188289
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 96,51

    EAN code 4054224933114
    Productnummer 193311
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 123,69

    EAN code 4047024413764
    Productnummer 0 986 021 651
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 131,33

    EAN code 8720264085347
    Productnummer 220.524.113.000
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 229,95

    EAN code 4082300334418
    Productnummer 8EA 011 610-181
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 83,33

    EAN code 5705541768161
    Productnummer F 032 235 214
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 9,50

    EAN code 8033419163280
    Productnummer 46131
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 27,55

    EAN code 3276422010294
    Productnummer 201029
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 176,31

    EAN code 5705541983144
    Productnummer F 032 113 933
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 151,67

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    DS DS
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI M000T22472
    MITSUBISHI M000T93581
    MITSUBISHI M000T93581AM
    MITSUBISHI M000T93582
    MITSUBISHI M000T93582AM
    MITSUBISHI M0T22472
    MITSUBISHI M0T93581
    MITSUBISHI M0T93581AM
    MITSUBISHI M0T93582
    MITSUBISHI M0T93582AM
    PEUGEOT 5802-Y5 , 5802Y5
    PEUGEOT 5802-Y6 , 5802Y6
    PEUGEOT 5802A2
    PEUGEOT 5802AZ
    PEUGEOT 5802FG
    PEUGEOT 5802FH
    PEUGEOT 5802FP
    PEUGEOT 5802M4
    PEUGEOT 5802Y4
    PEUGEOT 5802Y5
    PEUGEOT 5802Y6
    PEUGEOT 9640825280
    PEUGEOT 9646679980
    PEUGEOT 9663528880
    PEUGEOT 9664016980
    PEUGEOT 9688268480
    PEUGEOT 9688268580
    PEUGEOT 9801667580
    FIAT 71793771
    FIAT 71794297
    TOYOTA 28100-YV010 , 28100YV010
    TOYOTA 28100-YV011 , 28100YV011
    Usage nummers
    D6RA110

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063539690
    Productnummer 712203801110
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $78.61

    EAN code 4059923096511
    Productnummer 350 646
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $93.28

    EAN code 8001063479316
    Productnummer 714000283904
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $83.74

    EAN code 5700750070753
    Productnummer 2139145
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $67.66

    EAN code 5901259427004
    Productnummer SBH9004
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $8.86

    EAN code 5901259423143
    Productnummer S5031
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $129.98

    EAN code 4909500949924
    Productnummer 349234
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $48.85

    EAN code 4047024414945
    Productnummer 0 986 049 131
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $182.92

    Starter

    De STARTMOTOR / STARTER (S3016) start de motor om de verbranding op gang te brengen. Door een startmotor van Porza-kwaliteit te installeren, worden snelle starts en een betrouwbare werking van de motor hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1