Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    2AEF2
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    STARTMOTOR / STARTER

    Productnummer: S0141
    ART: S0141 / EAN: 5901259420258

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 98,31
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3165141085600
    Productnummer 0 986 017 120
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 118,97

    EAN code 4082300334623
    Productnummer 8EA 011 610-411
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 94,80

    EAN code 4082300501070
    Productnummer 8EA 012 527-441
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 108,63

    EAN code 4026736006327
    Productnummer 42017120
    Merk Herth+Buss Elparts
    Prijs incl. btw.
    € 103,19

    EAN code 3276424381835
    Productnummer 438183
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 186,85

    EAN code 5705541048164
    Productnummer F 032 111 123
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 105,69

    EAN code 5705541629585
    Productnummer F 032 112 431
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 137,08

    EAN code 4047026541304
    Productnummer 1 986 S00 668
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 145,87

    EAN code 3276424605276
    Productnummer 460527
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 99,56

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    DAEWOO DAEWOO
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 71739718
    OPEL 1202128
    OPEL 1202142
    OPEL 24422258
    OPEL 6202007
    OPEL 6202042
    OPEL 6202080
    OPEL 90508036
    OPEL 90586910
    OPEL 90586916
    OPEL 9117691
    OPEL 9200620
    OPEL 93174027
    OPEL 93174033
    OPEL 93589245
    OPEL 9512658
    OPEL 95524892
    DAF 1516683R
    GENERAL MOTORS 9200960
    GENERAL MOTORS 93184536
    Usage nummers
    0001107077

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063873992
    Productnummer 313011300100
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $25.87

    EAN code 8717475121698
    Productnummer 20-17638-05-2
    Merk TYC
    Prijs incl. btw.
    $236.54

    EAN code 5901259422986
    Productnummer S5019
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $86.74

    EAN code 8001063587844
    Productnummer 712201571120
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $71.46

    EAN code 4056111063607
    Productnummer 0323-RBF
    Merk FEBEST
    Prijs incl. btw.
    $9.04

    EAN code 5905141979688
    Productnummer 78-0213
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $18.90

    EAN code 5901619505144
    Productnummer 43-0130
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $16.92

    EAN code 5901259464306
    Productnummer S0318
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $103.64

    EAN code 8001063854304
    Productnummer 715011133012
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $200.07

    EAN code 5902129060086
    Productnummer ABE9088(KOYO)
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $5.53

    Starter

    De STARTMOTOR / STARTER (S0141) start de motor om de verbranding op gang te brengen. Door een startmotor van Porza-kwaliteit te installeren, worden snelle starts en een betrouwbare werking van de motor hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1