Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C2BFC
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Stationairregelklep, luchttoevoer

    Productnummer: 84006
    ART: 84006 / EAN: 8033419391317

    MEAT & DORIA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 12,46
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3322938554781
    Productnummer GDB2407
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 63,62

    EAN code
    Productnummer 206 168
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    € 10,54

    EAN code 4028977736575
    Productnummer 7.05432.00.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 59,51

    EAN code 5907558559392
    Productnummer 58-0022
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 10,51

    EAN code 8001063373621
    Productnummer 820003253010
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 22,02

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 00817255
    OPEL 017112023
    OPEL 017112031
    OPEL 0817253
    OPEL 0817255
    OPEL 17112023
    OPEL 17112031
    OPEL 817253
    OPEL 817255
    GENERAL MOTORS 17112023
    GENERAL MOTORS 17112031
    GENERAL MOTORS 17112712
    Usage nummers
    MD84006

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4046577088603
    Productnummer 5399SL
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $17.84

    EAN code 4027816316367
    Productnummer 31636
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $22.36

    Op voorraad

    EAN code 4046577306547
    Productnummer 012074
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $11.18

    EAN code 4046577088795
    Productnummer 8986NN
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $15.03

    EAN code 4027816277712
    Productnummer 27771
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $18.67

    Op voorraad

    EAN code 4040074546086
    Productnummer 140 910 0010
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $19.76

    Idle Control Valve, air supply

    De Stationairregelklep, luchttoevoer (84006) stabiliseert de luchtstroom voor een soepele stationaire motorloop. Het vervangen van versleten onderdelen herstelt een constant stationair toerental en voorkomt dat de motor afslaat.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1