Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    ROTOR

    Productnummer: D5037
    ART: D5037 / EAN: 8012510118504

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 30,00
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4040074226056
    Productnummer 514 740 0000
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 26,29

    EAN code 4013872736485
    Productnummer 900 200
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 24,55

    EAN code 4013872736492
    Productnummer 900 201
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 29,56

    EAN code 5901619544914
    Productnummer 72-2697
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 14,00

    EAN code 5905141939347
    Productnummer 72-6997
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 12,57

    EAN code 5412096301162
    Productnummer PK184
    Merk MONROE
    Prijs incl. btw.
    € 24,42

    EAN code 4909500878347
    Productnummer 910099
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 25,11

    EAN code 4549762019197
    Productnummer 910217
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    € 22,82

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 30683225
    VOLVO 30723051
    FORD 1230981
    FORD 1257344
    FORD 1309151
    FORD 1386664
    FORD 3M515K570AA
    FORD 3M515K570AB
    FORD 3M515K570AC
    FORD 4N5118159AA
    Usage nummers
    018
    018 - ONTSTEKINGSDELEN
    00
    Dust Protection Kit, shock absorber

    De ROTOR (D5037) beschermt de schokdemper en voorkomt overmatige compressie. Porza-onderdelen verhogen de duurzaamheid en behouden de prestaties van de ophanging.



    FAQ

    Een stofkapset voor een schokdemper is een set beschermende onderdelen die ontworpen zijn om de schokdemperstang en afdichtingen te beschermen. Deze set bevat doorgaans een beschermhoes (manchet) en een aanslagrubber, die voorkomen dat vuil en stof binnendringen en beschermen tegen schade door impact.

    Vervanging is nodig wanneer de stofkap gebarsten, gescheurd of ontbreekt, of wanneer de aanslag versleten is. Het wordt ook aanbevolen de complete set te vervangen bij het monteren van nieuwe schokdempers.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige onderdelen voor de bescherming van de ophanging met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Key specifications include length, diameter, material (rubber or thermoplastic), flexibility, and compatibility with the shock absorber. The components must withstand movement, temperature changes, and environmental exposure.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1