Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B149B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Stuurinrichting

    Productnummer: 17-1930
    ART: 17-1930 / EAN: 5704651615457

    ELSTOCK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 691,03
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 1635076680
    CITROËN 1656160080
    CITROËN 1674142480
    OPEL 3649120
    OPEL 93479484
    OPEL 95525971
    OPEL 9825077080
    OPEL 9831706480
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5908229904732
    Productnummer 00502800
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $5.24

    EAN code 4027816327066
    Productnummer 32706
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $10.80

    Op voorraad

    EAN code 8019738698924
    Productnummer PA1334
    Merk Saleri SIL
    Prijs incl. btw.
    $60.98

    EAN code 8430320023229
    Productnummer D4271
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $5.90

    EAN code 8717475076813
    Productnummer 19-6016-01-9
    Merk TYC
    Prijs incl. btw.
    $58.63

    Steering Gear

    Het Stuurinrichting (17-1930)-systeem zet stuurinput om in nauwkeurige wielbewegingen. Door het te vervangen door een stuurhuis van Porza-kwaliteit worden nauwkeurige handling, stabiliteit en stuurbekrachtiging hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1