Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    100D5
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Stuurinrichting

    Productnummer: 54970
    ART: 54970 / EAN: 4019064375845

    SPIDAN
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 1.127,18
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5704651026970
    Productnummer 11-1350
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 621,98

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 30640350
    VOLVO 30648915
    VOLVO 30648988
    VOLVO 30723709
    VOLVO 30723791
    VOLVO 30776316
    VOLVO 30778118
    VOLVO 31201165
    VOLVO 36036279
    VOLVO 36050008
    Usage nummers
    0.054970
    54970
    4
    01906E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816330165
    Productnummer 33016
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $46.44

    EAN code 4027816071242
    Productnummer 07124
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $37.33

    EAN code 5707286427327
    Productnummer 606270
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $51.19

    EAN code 3276425944497
    Productnummer 594449
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $301.81

    EAN code 4047437093003
    Productnummer 27116 02
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $118.10

    EAN code 4027816116899
    Productnummer 11689
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $48.31

    Op voorraad

    EAN code 8001063841052
    Productnummer 313011300018
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $53.41

    EAN code 4103590770721
    Productnummer 2803580138302
    Merk CONTINENTAL/VDO
    Prijs incl. btw.
    $59.08

    EAN code 4082300895889
    Productnummer 8TF 358 306-401
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $46.40

    EAN code 4047753348610
    Productnummer 21-0596
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $331.20

    Steering Gear

    The Stuurinrichting (54970) converts steering input into precise wheel movement. Replacing it with a Porza-quality rack restores accurate handling, stability, and steering confidence.

    Siegburger Str. 229, 53229 Bonn-Beuel, Duitsland

    +49 (0)228 9760

    kundenservice.ser@gknautomotive.com

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1