Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C7209
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Thermostaat, koelvloeistof

    Productnummer: 352317100340
    ART: 352317100340 / EAN: 8001063762777

    MAGNETI MARELLI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 6,56
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3531650000395
    Productnummer TH1290.88J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 15,67

    EAN code 4027816224471
    Productnummer 22447
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 8,17

    EAN code 3531650005536
    Productnummer TH5504.88J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 11,70

    EAN code 5901619568453
    Productnummer 67-0016
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 5,93

    EAN code 3531650007820
    Productnummer TH6318.89J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 20,19

    EAN code 4250192925575
    Productnummer TX 4 87D
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 17,62

    EAN code 4250192993031
    Productnummer TX 88 88D
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 15,03

    EAN code 8718042338747
    Productnummer 725016
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 7,36

    EAN code 8718042341020
    Productnummer 725128
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 7,02

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    AUSTIN AUSTIN
    CHRYSLER CHRYSLER
    FORD FORD
    HYUNDAI HYUNDAI
    ISUZU ISUZU
    KIA KIA
    LAND ROVER LAND ROVER
    MG MG
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    ROVER ROVER
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI M474877
    MITSUBISHI M863985
    VOLVO 30863985
    FORD 1452357
    FORD 1459319
    FORD 1461931
    FORD 1472824
    FORD 6173232
    FORD 691F8575AA
    FORD 891F8575AA
    FORD ERT9
    SAAB 8303935
    SAAB 8358061
    ALFA ROMEO 105001106400
    OPEL 1338035
    OPEL 1338041
    OPEL 1338055
    HYUNDAI 2550022600
    KIA 2550022600
    LAND ROVER ETC4765
    NISSAN 21200BX000
    AUSTIN GTS106
    AUSTIN GTS1106
    AUSTIN-HEALEY GTS106
    CHRYSLER 04792237AB
    CHRYSLER 4792237
    CHRYSLER 4792237AB
    CHRYSLER 4792237AC
    CHRYSLER 4792237AE
    CHRYSLER 5159157AA
    DODGE 4792237AB
    DODGE 5159157AA
    MG GTS106
    ROVER 13H7604
    ROVER 610830
    ROVER GTS106
    ROVER GTS1106
    STANDARD AUTOMOBILE 75002
    STANDARD AUTOMOBILE 75115
    STANDARD AUTOMOBILE 75233
    STANDARD AUTOMOBILE 75620
    TRIUMPH GTS106
    VAUXHALL 1338041
    VAUXHALL 1338055
    VAUXHALL 90194185
    Usage nummers
    TE0034

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063788838
    Productnummer 352317100950
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $39.01

    EAN code 4069064030152
    Productnummer 7.10334.52.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    $117.49

    EAN code 5907057317899
    Productnummer AC730211
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $51.79

    EAN code 8720264502233
    Productnummer 215.524.140.010
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    $323.95

    EAN code 8718042484741
    Productnummer 90010402
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $513.95

    Thermostat, coolant

    De Thermostaat, koelvloeistof (352317100340) regelt de koelvloeistofstroom en de motortemperatuur. Door deze te vervangen, wordt de stabiele bedrijfstemperatuur en de juiste koelwerking hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1